Kilka pytań. XBOX SLIM

minimaki22

Banned
Użytkownik
Zamówiłem wczoraj XBOX 360 SLIM 250GB IDEALNA DO LT+ 3.0 GRATIS (2037494857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. moje pytania :
1.Na przeróbce LT.2.0 w jakie gry najnowsze nie bd mógł grać lub wgrać je na dysk konsoli ? (coś słyszałem że trzeba mieć nagrywarkę ihas)
2.Na co lepiej przerobić (nie chce grać online) LT 3.0 + nagrywarka ihas (koszt okolo 200zl) czy RGH (koszt około 200zł)
3.Czy jak przerobie RGH to już 1 i nigdy żadnej przeróbki ?
 

mamrociak

Użytkownik
Użytkownik
1 narazie we wszystkie (chyba)
2. Jeśli nie masz zamiaru grać na live lepsze będzie chyba RGH
 

minimaki22

Banned
Użytkownik
1."chyba"
2."chyba"
Czyli na LT 2.0 wszystkie gry zwykłą nagrywarką jak nagram bd mógł wgrać spokojnie na dysk i grać ?
Chciałbym żeby ktoś napisał jak wygląda granie w gry na XBOX SLIM z RGH ? jak je kopiować bezpośrenio z kompa na konsolę i co to jest botowanie ? i przeczytałem coś że konsola włącza się około 30s ? może mi ktoś to opisać dokładnie ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Z nagywarkami jest różnie, jedne nagrywarka ok inne nie.

W przypadku RGH bootowanie to start konsoli od naciśnięcia przycisku do uruchomienia dasha. Czas startu zależy od m.in od egzemplarza, długości przewodów itd.

Gry można kopiować z dysku USB lub przez kabel sieciowy.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

minimaki22

Banned
Użytkownik
OK a co polecacie ? LT czy RGH ? wiem że zaoszczędzę na płytach na RGH ale co z awaryjnością konsoli po RGH ? czy LT jest bezpieczniejszy ? aaa i LT trzeba przerabiać co około 0,5 roku a RGH ?
 

Do góry Bottom