1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań związanych z XL.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thegame0ver, Marzec 6, 2011.

1. thegame0ver

thegame0ver Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey,

Mam mały problem... Z własnej głupoty załapałem flagę na XL. Posiadam Xboxa z iExtreme 1.6 próbowałem odpalić BO przez Active ISO na XL na nowym dashu i tak zostałem oflagowany (przynajmniej tak twierdzi program który jest wrzucony gdzieś tu na forum do sprawdzania flagi) Jeszcze jutro zadzwonie do MS żeby ostatecznie dowiedzieć się czy mam flage. Więc postanowiłem:

1. Mojej teraźniejszej Elite zrobić flash do LT+1.1 i grac tylko offline
    2. Kupic Arcade bez flasha i grac przez XL na oryginałach

I teraz moje pytania :D

1. Czy jeśli wyjmę dysk z mojej oflagowanej Elite i będę chciał go używać w nie przerobionej Arcade którą będę grał na XL to czy jest możliwość że flaga przejdzie również na nie przerobioną konsolę i dostanę bana z racji tego że ten dysk pracował w oflagowanej konsoli?
    2. Czy jest możliwość ze dostane bana na Elite grając offline. Słyszałem ze jest to możliwe... Wsadzając jakąś nową grę do oflagowanej konsoli ona automatycznie może zbanować Ci konsolę. Prawda czy fałsz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    chodzi mu o Xbox Live ;]

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    1.Nie dostaniesz bana za dysk z oflagowanej konsoli flaga jest na konsole a nie na dysk
    2.Nie nie ma możliwości bana ofline

Kup sobie arcade nie przerobioną i graj na oryginałach bo przeróbka = prędzej czy później ban

Wczytywanie...

Poleć forum