1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mchudy, Grudzień 25, 2012.

1. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Witajcie
    Wesołych świąt! Jako że dostałem właśnie XBox pod choinkę to mam kilka pytań. Z tego co mi już wiadomo to jak tworzy się nowy profil to nie dostaje się darmowe xbox live gold na miesiąc chyba że coś tam z paypal się zrobi ale że nie mam to nie robię. Mniejsza. W zestawie powinienem mieć kod na miesiąc xbox live gold...tylko że go nie ma? Na pudełku jest faktycznie napisane że jest kod tylko że żadnego takiego nie widziałem. Mieliście coś takiego? Nie chcę się kłócić z kimś o miesiąc golda bo po co. Może wy mieliście podobnie?

I teraz drugie pytanie. Mam dwa pady. Jeden normalnie działa. Wszystko chodzi jak powinno. Można nim włączyć konsolę itp. Drugim padem nie mogę zrobić nic ponieważ ciągle miga. Nie mogę nim uruchomić konsoli itp. Czy mieliście coś podobnego? Dlaczego tak jest? Wciskam ten przycisk do szukania ale nie świeci się jako drugi ani pierwszy. Teraz nie wiem co z tym zrobić bo pewnie jest to banalnie proste a ja tego nie ogarniam :p Przekładałem baterie i to samo...nic nie pomaga więc to nie ich wina.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kacper Chrobustowski

Kacper Chrobustowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Golda dostajesz przy zakladaniu konta na Xbox Live przy podłaczeniu do neta.
    Musisz sparowac pada z xboxem na padzie przytrzymujesz przycisk na górnej czesci pada (pomiedzy triggerami taki mały przycisk) a nastepnie naciskacz przycisk na konsoli
    (też taki mały)

1 osoba to lubi.
  4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    GOLD'a nie dostaniesz, jeśli nie podepniesz do konsoli karty kredytowej lub PayPal (związanego z kartą). Kiedyś nie trzeba było tego robić.

1 osoba to lubi.
  5. mchudy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    A gdzie znajdę ten przycisk na konsoli?

6. tymek7

tymek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Taki maly przycisk obok przycisku startu konsoli. W slimie jest nad wejsciami usb. ;d

1 osoba to lubi.
  7. mchudy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
  8. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W pudełku od Slima poszukaj zielonej kartki z zdrapką do triala, wtedy nie będziesz musiał podawać Paypala/karty.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

1 osoba to lubi.
  9. mchudy

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Właśnie szukałem i nie było...więc nie wiem. Bo raczej nic nie wywalałem.

10. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie do każdego Slima dają zdrapkę. Jeśli na pudełku z przodu pisze że masz 3 miechy (albo 12, zależy od zestawu) to masz wtedy zdrapkę w pudełku. Ja też jej nie miałem, a kupiłem Slima.

Wczytywanie...

Poleć forum