1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loozak4, Luty 25, 2013.

1. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj zakupiłem konsole z płytą główną falcon z 07.2008 r. Sprzedawca zapewniał mnie, że jest jasper, lecz chyba sam się na tym nie znał :p. Trochę czytałem o tej płycie i w sumie wywnioskowałem, że nie jest taka zła, na pewno mniej awaryjna niż starsza wersja falcon i ogólnie starsze płyty główne. Po 3 godzinach grania konsola prawie w ogóle nie jest ciepła, chodzi w miarę cicho i się nic nie zacina więc myślę, że jest okej. Chciałbym się dowiedzieć : - co ile trzeba czyścić konsole i wymieniać pastę ? jak sprawdzić lt, bo pisał mi, że to jest LT 2.0, ale też nie jestem pewny. odpalam gry ( gta 4, prototype, resiedent evil 5), ale jak włączam nfs most wanted 2012 to piszę, że gra wymaga aktualizacji ( mam dash 8955 ). czy jeśli wgrałbym nowego dasha to bym stracił przeróbkę? jeśli nie, to jakiego dasha bym musiał wgrać żeby odpalać nowsze gry ? napęd to chyba liteon. Pozdrawiam i czkam na odpowiedź !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
  4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    jeżeli masz dash 8955 to każda aktualizacja z jakiejś nowszej gry usunie przeróbkę.Przy LT+ 3.0 możesz mieć najnowszego dasha i grać w każdą grę.W celu przeróbki zapraszam do siebie.

5. loozak4

loozak4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    troszkę za daleko ;). a czy da radę ominąć jakoś tą aktualizacje ?

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Nie da rady, musi być zaktualizowane i koniec po prostu lt 3.0 czeka ciebie.

Wczytywanie...

Poleć forum