1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShAdOw95, Kwiecień 24, 2013.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Dzisiaj rano dostałem konsolke :) Mam kilka pytań jest to mój pierwszy xbox falcon i chciałbym żeby posłużył mi jak najdłużej.

1. Mam konsole z regionu PAL przerobioną LT 3.0 Czy gdy będę ściągał gry muszę szukać typowo "PAL" czy "NTSC" też mi pójdzie?
    2. Mam problem z padem, xbox wykrywa mi pada ale podczas grania zdarza się tak, że na padzie migają wszystkie zielone diodki a nie tylko 1 ta na górze po lewej (kontroler 1) mimo to pad działa cały czas czy to normalne?
    3. Gdy włączam xboxa (fata - falcon) słychać takie jakby 2-3 trzaski nie wiem czy to napęd czy co innego ale czy to jest również normalne?
    4. Po poruszaniu odpiętego xboxa coś w nim "trzeszczy" ale nie wiem co, nie wiem też czy go rozebrać i pooglądać ale jestem kompletnym laikiem
    5. Xbox chodzi nadzwyczaj cicho, myślałem że będzie głośniejszy, podstawka chłodząca (ta z niebieskimi diodami - do ustawienia konsoli w poziomie) jest głośniejsza od falcona czy to jest normalne czy mogą wiatraki nie chodzić?
    6. Po wyłączeniu konsoli z dasha odłącza mi "chyba" automatycznie pada czy idzie jakoś inaczej wyłączyć xboxa bez odłączania pada?

To chyba wszystko, w najbliższym czasie zakupie dysk do niego.

ps. A i jeszcze jedno dodatkowe pytanie, po około 15 minutach grania xbox ma troszkę gorącą z tyłu obudowę ale wiatraczki chodzą albo "chodzi" jeden, sam nie wiem. Dobra nie ważne ale czy duży, mocny wiatrak stawiany (dość szybki i wali bardzo mocno) zapewni mi lepsze chłodzenie jak go postawie z tyłu konsoli czy to bezsens?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    1. Tylko Pal lub regionfree
    2. Wymien baterie

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    1. Szukasz PAL.
    2. Sprawdź baterie albo odległość od konsoli. Ponownie zsynchronizuj pada.
    3. Nie wiem o jakie "trzaski" ci chodzi więc nie powiem.
    4. UP
    5. Podstawki są do niczego.
    6. Wcisnąć [​IMG] Pad też sie wyłączy. Po co chcesz zrobić inaczej?

ps. Daj spokój z wielkimi wiatrakami.

5. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Z padem co raz większe grajac w s;eeping dogs demo rozlaczalo mi pada co dziwne bylo to co pare sekund oczywiscie wciskalem guzik na padzie by go jeszcze raz podlaczyc i tak w kolko. Wylaczylem wibracje i jest normalnie a jesli chodzi o baterie to jest 3/4 kreski wiec o co kaman z tym padem?

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Sprawdź inne baterie. Pobór prądu podczas wibracji może przekraczać ich możliwości. (czyt. Są uszkodzone)

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Niestyk bateri i pada.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W koszyczku masz taki prostokącik, napchaj tam pazłotka czy czegoś.

9. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    PAL lub REGIONFREE

Sprawdź baterie, blaszkę w koszyczku od baterii
    Jeśli chodzi Ci o takie "tyknięcia" to dysk lub napęd ale to OK
    Lata sobie czujnik położenia konsoli, to też normalne
    Podstawki chłodzące to lipa więc nie używaj. :)
    Jeżeli dobrze zrozumiałem to chcesz mieć włączonego pada przy wyłączonej konsoli? po co?
    Myślę że to bezsens...

Wczytywanie...

Poleć forum