Kilka pytań

saju1906

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie mam do was kilka pytanek, pamiętam, że odpowiedzi na niektóre z nich są na forach ale wole mieć wszystko w jednym temacie tak więc idąc dalej, czekam na swojego nowego x'a i dowiaduje się co i jak w tej bajce zawsze byłem fanem PS i oryginalnych gier więc tutaj nie wiem nic. Mój nowy Xbox posiada napęd lt3.0 przerobiony z najnowszym dashboardem, bez dysku, gdzieś na internecie wyczytałem ze są jeszcze jakieś napędy lt+3.0 czym to się różni czy na ten mój normalnie mogę nagrywać wszystkie gry czy tylko jakieś konkretne (oznaczenie), kolejna sprawa tu u nas na forum wyczytałem, że mając pirackie gry na lt 3.0 to jest bardzo niska szansa na załapanie bana na xbl czy to jest prawda? Co to jest Ixtream na ********** w komentarzach wiecznie widnieją pytania "na ixtream 1.xx to ruszy?" itd. nie wiem kompletnie o co chodzi. Następnie przy prawie każdej nowszej gry tj. gta 4 tekken 6 itd. w opisie gry jest napisane, że "gra wykorzystuje Xbox Live"- czy to znaczy, że muszę mieć ciągle podłączonego neta, żeby pograć czy o co chodzi i chyba ostatnie pytanie jak na tą chwilę, skoro mój xbox nie posiada dysku (szkoda mi kasy) to podobno po wypaleniu gry na płytkę verbatima 8,5gb nie muszę jej instalować ściągnąłem sobie już angielskie gta 4 i ono jest w formacie .iso i zajmuje 6,5gb czyli, żeby w nią grać to mam normalnie wypalać jak wszystko inne czy jakoś inaczej, żeby nie musieć tego instalować?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
weź to jakoś sensownie ubierz w kropki i przecinki bo post jest nieczytelny.
btw odświeżamy 1x24h, nie wcześniej, dostajesz upomnienie za brak znajomości regulaminu.
Edytuj post
 

Do góry Bottom