1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Benko, Grudzień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Jak zakupiłem moją konsole arcede 05.12.09 i nie wiem czy będzie miał to darmowe konto gold 1x3 miesiąc?
    2. Co mogę dostać za "Microsoft Points", czy mogli byście jeszcze podać jakiś cennik ile punktów i na co potrzebuje oraz jak je zarabiać prócz zdrapek.
    3. Jakie znacie tanie sposoby chłodzenia swojej konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. tak
    2. popatrz na xbl i tylko zdrapki
    3. lepiej nie kombinować

4. Benko

Benko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie nie chodzi o takie sposoby że rozkręcam konsole i nie wiadomo co tam montuje i po drodze zgubie większość części :D tylko takie prowizoryczne bez dużego rozkręcania jak juz to max obudowa tylko żeby pląby nie zrywać :D bo jest na gwarancji

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    i tak nie warto kombinowac, raczej nic to nie daje

6. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Postaw xboxa w przewiewnym miejscu (nie koniecznie na sródku pokoju) tak żeby nie był zastawiony tył konsoli. Na allegro są coolery, ale to nic nie daje, bo jaki sens ma mielenie powietrza po raz drugi.

7. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Podobno takie chłodzenia nic nie dają a jeszcze mogą popsuć konsolę najlepiej zostawić jak jest tylko na płasko ja tak mam ponad 2 lata i nie raz po 12h/d gram i konsola jak nowa wszystkie płyty odczytuje bez problemu wogóle nigdy mi się nie zawiesiła ani nic z nią nie było

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum