1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez martysek, Styczeń 8, 2010.

1. martysek

martysek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich chcę kupić sobie konsole xbox 360 i mam kilka pytań
    1. wyczytałem coś ostatnio o WAVE 4 i mam takie pytanie co to właściwie jest. Słyszałem ze gry które posiadają WAVE 4 trzeba patchować i ogólnie z nimi kombinować, a więc co można zrobić z konsolą żeby nie było z tym problemów
    2. Jak przerobić konsole wiem że są różne wersje IXtreme i tu pytanie jaki jest najlepszy
    3. co to jest właściwie dashboard ?
    4. jeśli przerobie konsole bez zrywanie plomb nie będę grać na live to będę mieć dalej gwarancje słyszałem o opcji zachowania oryginalnego numeru napędu czy coś takiego. Czyli jeśli dobrze rozumiem przerabiają mi konsole, po jakimś czasie się popsuje wgrywam oryginalny numer i gwarancja będzie uznana tak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Wgraj iX 1.61 albo iX 1.6NS i się nie martw patchowaniem
    2. Patch wyżej
    3. Jest to menu/bios coś takiego
    4. Oficjalnie tracisz gwarancję (szczególnie jak teraz kupisz nowa konsolę gdzie trzeba lutować napęd) - często jednak M$ nie sprawdza napędu jak jest RROD
    Można przywrócić oryginalny FW napędu

SZUKAJ

4. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 system partycji wideo - najlepiej wgrac ixtreme 1,6 no stealth i nie martwisz sie o wave ;]
    2 ixtreme 1,6/1,61
    3 system xboxa ( cos jak windows na pc )
    4 jezeli planujesz zakup to domyslam sie ze konsole nowa lub nie dlugo uzywana ( max rok ) wszystkie konsole od ponad roku sa produkowane z napedem Lite-on, a do niego nie da sie wgrac ponownie oryginalnego firmwave. Jezeli wyslesz konsole przerobiona, ale z inna usterka niz naped to mozliwe ze Ci uznaja, ale to juz jest temat do dyskusji ktora jest prowadzona w innym dziale

edit;// literowki

5. martysek

martysek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie za szybką odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum