Kilka pytań.

Tamiflu

Świeżak
Świeżak
Witam! Kiedyś Wam pisałem, że mój Arcade się zepsuł. Teraz jest już oki:) Teraz mam do Was kilka pytań: mam tv 40 cali samsung full hd. Podłączyłem xboxa przez standardowy component z zestawu. Czy jeżeli podłączyłbym go przez kabel hdmi obraz byłby lepszy? Jeśli tak to czy moglibyście mi dać jakieś linki do tego kabla. Widziałem w saturnie oryginalny za 110 zł, ale myślę, że można go dostać taniej? Następnie czy można podłączyć xboxa do zwykłego monitora 17 cali lg "z tyłkiem", jeżeli tak to jak? Jakie są fajne gry na xboxa 360. Kupię na pewno GTA 4 i FIFĘ 10. CO jeszcze polecicie, lubię wyścigi, strzelanki, strategie, sportowe, ale nie gry typu kosmos czy jakieś dziwne stworki:) Pomóżcie, napiszcie, będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam :)
 
W standardzie dostałeś kompozyt a nie komponent. Kompozyt to najgorszy kabel. Przy 40' różnica między komponentem a hdmi będzie w zasadzie zerowa.
 

Davvido

Banned
Na HDMI obraz może być ostrzejszy, ale to też zależy od telewizora. Niemniej jednak wiele osób widzi różnicę - na korzyść HDMI. Kupić możesz dowolny - nawet najtańszy, bo jeśli jakość może być gorsza, to tylko wykonania kabla, bo sam przesył obrazu będzie taki sam. Do CRT podłączysz „chinchami” = - dodają je chyba do Arcade. A z gier polecam jeszcze Call of Duty Modern Warfare 2.
 

zum51

Banned
Co do gier to kup:
-Borderlands
-The Sabouter
-Forza 3
Te gry powinny ci wystarczyć na początek ;)
 

nick99

Użytkownik
Użytkownik
Xbox-a podłącz przez HDMI. To podstawa. Z gier to polecam ci Forze 3, Assasin's Creeda II i już niedługo Battlefilda Bad Company II
 

somber22

Banned
99% gier chodzi tylko w rozdzielczości 720p więc różnica między komponentem a hdmi jest naprawdę niewielka
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Kup sobie
- Forza 3
- X men origins wolverine ( przeszedłem bardzo fajna )
- GTA IV
- COD MW2 ( jutro ją dostane jest super )
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Jak podłączyć Xbox 360 do monitora - Spryciarze.pl

To poradnik jak podłączyć X'a do monitora!
 

maxan

Banned
O jaki kabel Ci chodzi dokładnie na 3 chinche czy na 5/6 ? Jeśli ten na 3 to kupuj kabel hdmi bez zastanowienia; jeśli component 5/6 to dużej różnicy nie ma miedzi kablem hdmi ;] A co do gier to ja polecam Gears of War 2, COD MW2 ;]
 

Do góry Bottom