1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiek058, Czerwiec 4, 2010.

1. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Zamierzam kupić Xboxa w te wakacje i mam pytania. Szukalem odpowiedzi, ale nie mogłem znaleźć.

1) Jeśli kupię konsolę z datą produkcji 2009, 2010 i będzie miała napęd LiteOn, to będą problemy z przerobieniem?

2) Gdy będę kupował przerobioną, to mam prosić o klucz napędu?

3) Z tego co wiem, to można przerobić gry, aby działały na starszych ixtreme. Jeśli kupię konsolę z 1.51/1.6, to nie będzie problemu?

4) Gdy mam przerobioną konsolę i zainstaluję aktualizacje, albo NXE, to przeróbka "usuwa" się? I jeszcze jedno. Czy konsole z 2009, 2010 mają wgranego nowego dasha, czy jakoś tak? Chodzi mi o ten NXE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. westmarcin

westmarcin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    1.Nie bedzie problemow z przerobieniem.
    2.Tak pros o klucz napedu .
    3.Tak poprzez zmiane wave
    4.Przerobka nie usuwa sie , Tak jest nowy dash

Pozatym lepiej wgrac najnowszego LT i nie bawic sie w zmiany wave itd. Klucz napedu jest potrzebny gdybys chcial wgrac np. jakiegos nowego iextreme za rok lub wiecej jak tak owy wyjdzie ;d

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Nie jesli chodzi o servisy natomiast jesli bedziesz sam to robil t moze byc ciezko wykonalne.
    2. Tak bo jesli bedzie to przerobka LT to bez klucza napedu bedzie ciezko w pozniejszym czasie aktualizowac.
    3. Nie powinno.
    4. nie usuwa sie przerobka, nie jestem pewien w 100% ale raczej tak.

najlepiej kup nowa, podlacz do neta nie przerobiona pobaw sie na demkach itd i potem stwierdz czy chcesz prerabiac czy nie pamietaj zadna przerobka nie jest bezpieczna w 100% jesli chodzi o granie na xbl

5. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najnowszy LT? Nie zauważyłem, aby na allegro były wystawiane konsole od razu wgrane z nim. A zamierzam kupić przerobioną, bo w moim mieście nie ma nikogo od tego.

@ Nowa odpada. Będę miał gdzieś do wydania ok. 600 zł. Myślę, że może kupię Premiuma 60 GB. Albo chociaż Jaspera Arcade. Ostatnio na kup teraz były bardzo tanio jasperki, ale już ich nie ma.

6. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nikt nie napisze ze przerobiona, szukaj raczej pod nazwa bonus

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia: