1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcino, Czerwiec 22, 2010.

1. Marcino

Marcino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupilem pudlo jakis miesiac temu i mam zamiar przerabiac na dniach,
    jaki firmware jest najbardziej uniwersalny aby jak najwieksza ilosc gier na nim chodzila ? chyba ze to nie ma zadnego zwiazku z grami ~
    to jaki jest najstabilniejszy? czy poprostu najlepszy ?
    i jak mam konsole kupiona miesiac temu (nie mam jej przy sobie wiec nie moge sprawdzic daty produkcji) to czy przerobka bedzie obejmowala jakies czesci mechaniczne czy same oprogramowanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    bedziesz mial sflaszowany naped dvd co oczywiscie wiaze sie z utrata gwarancji (chyba ze serwisant bedzie sprytny i dobrze wykombinuje to nie stracisz). najlepszy jest chyba extreme LT v.3 ale nie wiem na pewno. ja sam mam przerobke 1.51 i chodza mi wszystkie gry - bez przerabiania, paczowania itd ale obecnie sie juz nie robi wstawia extreme 1.51 tylko nowsze, 1.61 albo LT

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/ixtremey-pytanie-56996.html

Wczytywanie...

Poleć forum