1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pawelasdf, Styczeń 1, 2009.

1. Pawelasdf

Pawelasdf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Czesc,
    pytanie jest nastepujace:
    Jesli zaktualizuje NXE przez pendrive'a (download from Microsoft) to bede mial te avatary etc ? Czy sa jakies nowe wersje NXE na Live czy tylko ta udostepniona przez Microsoft na necie?
    Jak upne konsolke przez pendrive'a to jezeli by sie cos dzialo (NIE DAJ BOZE!) to spokojnie MS przyjmie mi xboxa na gwarancje? Dodam ze xboxa kupilem 2dni temu i jest jeszcze nie przerobiony :p (..ale bedzie "na dniach") Czy bede mial problemy jezeli np. RROD wyskoczy ? ze niby aktualizowalem offline i to sie nie liczy czy cos .. ? ?
    I jeszcze pytanie do osób które mialy problemy po apdejcie NXE - ile musze odczekac i stestowac konsole po apdejcie zeby nie bylo ze przerobie 360 a tu mi wyskoczy RROD albo jakis blad .. ? Po jakim czasie mieliscie problemy z konsola po wgraniu NXE?
    I czy zostaną mi profile po UPie czy bede musial zakladac nowe ?(tak samo z sejvami)

To chyba tyle ;)
    Za odpowiedzi z góry dziękuję!

P.S - Prosze nie piszcie ze taki temat byl albo pytania byly juz zadane w innych topicach.. po prostu nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytania dlatego zalozylem ten temat.. Jezeli bylo cos podobnego to prosze mi odpowiedziec na moje pytania i temat wyrzucic do kosza;))

Pozdrawiam,
    Paweł

2. Lotnik421 Xbox One

3. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Zdaje mi się że na stronie mś jest NXE ale bez avatarów (zdaje mi się ) ale gdzieś na forum są linki do NXE z Avatarami.Jak zaktualizujesz niebędziesz miał żadnych problemów z nowym Dashem.Ja mam NXE i działa pieknie.Po aktualizacji niekasują ci się żadne save ,konta itp itd (przechodzi to na nowy dash.

4. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli z Microsoftu to są avatary i to jest ta sama wersja która aktualizuje sie przy podpięcu do XBL

Nic nie powinno sie dziać. Wg. mnie nie ma różnicy między online a offline to te same wersje a offline jest dla tych któży nie moga się podpiąć do neta

A tego to nie wiem, ale jeśli masz nową konsole(z poprawinym chłodzeniem) to o ROD nie powinieneś sie bać

A czemu miałyby być jakieś problmy ja nie miałem żadnych problemów też robiłem offline. Po aktualizacji wszystko ci zostanie tylko do profilu bedzesz musiał sobie człowieczka zrobić

5. Pawelasdf

Pawelasdf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Tak, mam Falcona ;]
    Dzięki za odpowiedzi!

Wczytywanie...

Poleć forum