1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dean, Sierpień 17, 2010.

1. Dean

Dean Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sztum
    Witem że mam już 50 postów, ale nie chcę pisać głupich dla was pytań gdzie indziej, więc:

1. Czy jak mam nie przerobioną konsolę, to mogę grać na obrazach z seiletch patchem (czy jakoś tak)

2. Jak poprawić chłodzenie aby się nie przegrzewała, prócz pasty i nowych radiatorów, czy te coolery pomagają? (prosze o wypowiedź ich użytkowników)

3. Czy te podstawki chłodzące coś dają (jw.)

4. Czy każde słuchawki z mikrofonem będą działały w xboxie, chodzi czy mikrofon będzie działał (mam Creative Fatal1ty)

5. Mam internet z kablówki, czy gdy podłącze go do konsoli odrazu będzie xbl działał?

6. Czy wyeksploatowane płyty mogę oddać do regeneracji i nadal będą działały na xboxie?

7. Co to ten natal?

8. Co to ten "zestaw play and charge"

Proszę nie pisać poszukaj, czy było, to tylko denerwuje, proszę tylko o normalne odpowiedzi

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''!
    -Świeżaki to nie miejsca dla usera z 29 postami na zakładanie tematu ,następny taki temat i warn !! \kosz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    4.Nie. Musisz miec oryginalne albo przejsciowke
    5.Tak
    6.Zalezy jak bardzo sa zniszczone
    8.Ladowanie akumulatorkow od pada

4. Dean

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sztum
    Proszę o odpowiedź na pozostałe pytania

5. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    1.Jeśli nie masz przerobionej konsoli to nie. Możesz tylko i wyłącznie na oryginałach .
    2.Najbardziej sprawdzony sposób to ustawić xbox-a w przewiewnym miejscu, albo otworzyć okno podczas gry. Albo jakiś wiatraczek ustawić w stronę konsoli.
    3.Nie, jest to podstawka pod laptopa ....
    4.JW.
    5.JW.
    6.JW.
    7.
    8.Kabel który ładuje i można grać jednocześnie :)

6. Dean

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sztum
    Proszę o wypowiedzenie się na temat coolerów, proszę o wypowiedź tych którzy je mają lub mieli

7. matis95

matis95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    3. Nikt tego nie udowodnił. Są podzielone zdania na ten temat (poczytaj inne tematy)
    4. Tak, jeśli kupisz przejściówkę ( AAB Gaming - XBOX 360 PRZEJSCIOWKA DLA SŁUCHAWEK (1181163150) - Aukcje internetowe Allegro )
    6. Tak. Są nawet aukcje na allegro ( POLEROWANIE REGENERACJA NAPRAWA Płyty Gry XBOX (1181848621) - Aukcje internetowe Allegro )
    7. Chodzi o Project Natal? Obecnie nazywa się Kinect. Przeczytasz o nim tu: Xbox 360 , a tu demonstracja działania: YouTube - Kinect Adventures trailer
    8. Jest to akumulator do pada, który można ładować w czasie gry na konsoli.

8. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
  9. Dean

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sztum
    Dziękuję wszystkim, ale cooler coś daje?

Wczytywanie...

Poleć forum