1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Degno, Styczeń 15, 2009.

1. Degno

Degno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka
    Jestem nowy na forum. Planuje zakup xbox 360 elite XBOX 360 Elite 120GB ! iXtreme - czarny kolor RATY (521050632) - Aukcje internetowe Allegro

Mam kilka pytań:

1. W aukcji jest napisane że sprzedający daje trzy miesiące gwarancji. Czy jeśli w pierwszych trzech miesiącach konsola mi się nie popsuje to później raczej nie powinna.

2.Czy przeróbka którą ten sprzedawca oferuje jest w porządku.

3.Jak grać na xbox live aby zmniejszyć szanse bana.

4. Czy xbox 360 elite jest głośny. Ktoś na jakimś innym forum pisał że xbox 360 jest prawie tak głośny jak odkurzacz.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jestem nowy nie oriętuje się w tych sprawach. A potrzebuję dość szybko odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    1. Sprzęt jest nowy i to w dodatku Falcone także nie masz się czego obawiać. Ale troche dziwne że gwarancja tylko na 3 miesiące.
    2. Tak ta przeróbka jest jak najbardziej ok. Jest to najnowsza wersja firmware umożliwiająca przeróbkę LiteOn'a(którego ty na pewno masz).
    3.Najlepiej grać na oryginałach ;D. Ale z tą wersją przeróbki nawet grając na kopiach zapasowych nie masz się czego obawiać. Oczywiście podczas nagrywania gierek będziesz musiał nagrywać patche aby pirat nie był wykrywany na Live!.
    4. Nie miałem styczności z wersją Elite ale wydaje mi się że chodzi ona tak samo jak inne wersje konoli Microsoftu. Poproś o zainstalowanie New Xbox Experience(nowego dasha) to będziesz mógł zgrywać gry na dysk twardy, dzięki czemu nie będziesz wiedział że twój Xbox wogóle chodzi.

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    1. ponieważ to jego gwarancja jest bo podczas przeróbki zerwał plomby i ms gwary juz nie masz :p
    2. jest ok
    3. Grać bezpiecznie :p nie przed premierą
    4. tak jak PieC

Wszystko znajdziesz na forum (opcja szukaj)

Wczytywanie...

Poleć forum