1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Olciooo, Styczeń 25, 2009.

1. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Mam kilka pytań, ponieważ nie znam się za bardzo na konsolach XBOX 360 dlatego piszę tutaj, aby spytać się Was.

1. Mam konsolę XBOX 360 Premium z dyskiem twardym 60GB. Czy Wasze konslole też jak się je trochę porusza (chyba w pozycji poziomej) to słychać takie ,,cyk'' ??

2. Wczoraj podłączyłem konsolę do telewizora na wejście Komponentowe, czyli podłączyłem kabel zielony, niebieski i czerwony oraz z głosu biały i czerwony, czyli niepodłączony zostawiłem tylko żółty. Jednak zapomniałem przełączyć przełącznik HDTV / TV i zostawiłem na TV mimio, że powinien być przełączony na HDTV. Czy mmogła się konsola uszkodzić lub coś się stać?

3. Czy w Waszych kontrolerach też te gałki się na nacisnąć jakby dwa razy, najpierw słabiej potem mocniej. Coś podobnego jak w aparatach cyfrowych.

To tyle. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
    Olek

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    1. Arghhhh!! Nie rób tego więcej, jeśli masz płytę w napędzie. A teraz sprawdź (jeśli oczywiscie miales plyte w napedzie podczas ruszania) czy nie masz przypadkiem ładnie zarysowanej płyty.
    2. Nie :O
    3. Tak, też

4. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzieki, ale mi bardziej zależy na konsoli niż na płytce. Przez przypadek zrobilem tak kilka razy, już nie pamiętam 3-5. Tylko, że czy mogła uszkodzić się konsola, o to mi chodzi.

Pozdrawiam

PS. Dodam jeszcze, że kiedy przenosiłem konsolę to była wyłączona.

5. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Nie mogła się uszkodzić ... Jednak płyta jeśli była w środku na pewno się uszkodziła :) A przy wyłączonej konsoli to z płytą też nic Ci się nie stanie.

6. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miałem płytkę w napędzie, lecz konsola nie pracowała, więc płytka też się (chyba) nie kręciła. Więc ani konsola, ani płytka się nie uszkodziła?

PS. My się trochę chyba nie rozumiemy :). Te ,,cyk'' to było przy wyłączonej konsoli.

7. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli wszystko działa to nic się nie uszkodziło :DD Nie martw się na zapas jak się coś zepsuje to wtedy będziesz sie zastanawiał :DD

8. Milej

Milej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tak powinno byc, przynajmniej ja tak mam

9. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aha. a czy konsolą można ruszać, nie mowie tu oczywiście o potrzacaniu, ale np. kołysząc albo podobne rzeczy np. zeby sprawdzic czy wszystko jest ok, czy powinno sie ją postawić i za żadne skarby nie przestawiać ??

10. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Ten CYK co napisales to czujnik polozenia konsoli. Chodzi o to , ze jak konsola lezy czy stoi aby wyswietlała poprawnie pola na pierscieniu. Zawsze 1 to lewe u gory. Po to jest wlasnie ten czujnik i CYKANIE ;) podczas przemieszczania.

11. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już rozumiem, a czy ten czujnik położenia konsoli się wyrabia, że nie można często ruszać konsolą?

12. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    no jak masz zamiar nia się wachlować we wakacje to pewnie sie zepsuje ale jak przestawisz sobie konsole nawet 2 razy dziennie to nic mu sie nie stanie ;)

13. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Czujnik może się jedynie zablokować, ale od normalnego przestawiania czy przenoszenia konsoli nic się nie stanie.

14. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki :)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum