1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nitro, Grudzień 31, 2010.

1. Nitro

Nitro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów!
    Witam mam 2 pytania.
    1. Kupiłem sobie chłodzenie do xbox'a 360 takie montowane z tyłu 3 wiatraczki. Czy jest mniejsze ryzyko wystąpienia RoD?
    2. Jaka jest najnowsza aktualizacja dasha? Ta z Kinectem? (NIE PRZEROBIONA KONSOLA)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
  4. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup sobie nfs'a HP lub podłącz konsolke do xbl a ci się zainstaluje nowy dash i wtedy se zobaczysz

5. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. To weź teraz je ładnie odłącz i schowaj, bo na pewno nie poprawisz jej żywotności.
    Zależy jaką masz datę produkcji, jak powyżej 2009 roku to nie masz co się martwić, mozesz tłuc dzień i noc,
    jeśli starszą daj odrazu do jakiegos serwisu ą żeby wymienili Ci pastę, ten zabieg chronii w 90% przypadków, do swojego Xenona na którym obecnie gram (po xbl tez) mam go już ok 4 lata, tylko odrazu poszła pasta do wymiany, i tak co jakiś czas wymieniem, teraz na allegro zamówiłem arctic silvera V bo ponoć dobra.

2. Dash podłacz się do neta, konsola sciągnie dash i się odłacz z neta, a poza tym jest dział o DASH'u konsoli zią.

Wczytywanie...

Poleć forum