1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sidzej, Styczeń 24, 2011.

1. Sidzej

Sidzej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam zamiar kupic xboxa 360 i mam kilka pytań. Chce kupic wersje Arcade Jasper a wiec:

1. Czy wszystkie gry beda na nim chodzic ?
    2. Czy można ta konsole podłączyc do zwyklego telewizora lub do monitora ?
    3. O co chodzi z tym RROD ? I jak go uniknąć ?
    4. O co chodzi z tym Jasper ?
    5. Jaką ma pojemnośc ta wersja ?
    6. Czy na tej pojemności bede mogł grac w gry na plytach ? Bo tu chodzi chyba tylko o save'y
    7. Czy wogole sie oplaca kupować ta konsole bo moze niedługo juz nie bedzie na nia gier ?

Konsoli nie chce przerabiac zawsze jestem uczciwym graczem w stosunku do ludzi ktorzy tworza gry, a zależy mi tylko na tym żeby jak najmniej zapłacic za konsole i zeby ona dobrze chodzila.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, ponieważ dopiero zaczynam swoja przygode z xboxem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    1.Tak
    2.Tak
    3.Awaria konsoli przegrzanie położyć konsole w przewiewne miejsce i z dużą ilością miejsca
    4.Płyta główna rodzaj płyty
    5. 512 mb
    6. Tak
    7.Opłaca się

4. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    4.Konsola ma wbudowaną pamięć 512mb,a w zestawie jest karta pamięci 256mb.Łącznie pamięć 768mb.

5. Sidzej

Sidzej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzieki za odpowiedz :D

Wczytywanie...

Poleć forum