1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grahf666, Marzec 1, 2011.

1. Grahf666

Grahf666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam.
    Ponieważ mogę tworzyć tematy tylko w tym dziale, zapytam tutaj. (przepraszam za "ścianę tekstu").
    Moja historia wygląda tak:
    W 2009r kupiłem Xbox'a 360, przerobiłem i do niedawna sprawował się on dobrze. Jednak miesiąc temu dostałem rroda. Bez zagłebiania się w sprawę dałem go do naprawy. W serwisie dowiedziałem się, że jest nowa przeróbka i za 60zł mogą mi ją 'zaaplikować' ; ) zgodziłem się. 2 tyg póżniej przy odbieraniu konsoli, przetestowałem u nich czy działa i było wszystko ok. Dałem 150zł + 60zł za naprawę i przeróbkę. Wróciłem do domu i ku mojemu zdziwieniu dalej miałem Red Ringa ; / Tym razem sprawdziłem w internecie kod błędu - problem z zasilaniem. Poszedłem więc po nowy zasilacz (90zł - następne koszty) , wróciłem i bah, działa. Teraz nie wiem czy w tym serwisie panowie poza przerobieniem konsoli cokolwiek zrobili ale czuję się co najmniej "wydymany". Lecz to nie koniec. Po 2 tyg działania mój "kochany" xbox znowu padł, tym razem e74 i jedna czerwona dioda. Nie wiem czy to przez tą ostatnią "naprawę" czy nie, ale jestem bardzo #^#%^&* i mam już dość wydatków. Rok produkcji konsoli: 2007-12-18 wersja Elite. Paragon zapodziałem, więc kombinowanie z wysyłaniem do M$ chyba odpada. Ostatnio i tak już nie mam tyle czasu na granie co miałem kiedyś, za 3 miesiące dziewczyna urodzi dziecko a co za tym idzie miałbym jeszcze mniej czasu na granie. Postanowiłem więc, że spróbuje sprzedać mojego X'a.
    Tyle z cyklu "opowiem Wam moją historię".
    I teraz moje pytania do Was:
    1. Ile mogę dostać za takiego X'a z E74? (+ 2 kontrolery bezprzewodowe czarne, zasilacz 203W ( +mogę dorzucić także ten zepsuty 175W ;p ) , całe okablowanie, headset) (konsoli nie podłączałem do Internetu) - wszystko w dobrym stanie. Myślałem o ~250zł żeby chociaż częściowo zwróciły mi się ostatnie koszty, dobra cena?
    2. Jest w ogóle popyt no konsole z E74?
    3. Jaka jest szansa na to, że panowie z serwisu coś np. żle złożyli w konsoli i dlatego wystapił ten błąd? Czy poprostu mam takiego pecha, że w tak krótkim czasie od pobytu w serwisie dostałem w X'ie E74?
    To by było chyba na tyle. Będę wdzięczny za przeczytanie tego wszystkiego i odpowiedż na moje pytania :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. chmielo20

chmielo20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    1.Cena dość dobra.
    2.nie orientuje sie.
    3.Może po prostu wogóle tego nie ruszyli.

4. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    z tego co mówisz wszystko miało miejsce niedawno, na Twoim miejscu poszedłbym do tego serwisu, możliwe, że zasilacz zrobił zwarcie jakieś i padła też konsola, nie testowałeś na sprawnym zasilaczu więc niewiadomo.

ja bym poszedł 'co to ma byc za naprawa jak po 2 tygodniach znowu nie działa?', niech to naprawiają i tyle a Ciebie niech to nie obchodzi.

swoją drogą zasilacz 203w i 175w? nie zepsułeś czasem konsoli za mocnym zasilaczem od starszej konsoli?

5. Impulsek

Impulsek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzebinia
    1.Możesz spróbować sprzedać całą albo na części.
    3.Albo oni coś zepsuli albo poprostu żywot konsoli się skończył.

6. Grahf666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ok. Dzięki za odpowiedzi. Dzwoniłem do tego serwisu, tylko po to, by usłyszeć - "X'boxy już tak mają, że się często psują, bla bla bla... nie dajemy gwarancji na naprawę". Więc ja dziękuję za taki serwis. Panowie już żadnego mojego sprzętu nie zobaczą. Dodam tylko, że naprawiałem u nich bo miałem blisko (także po kupnie konsoli przerabiałem ją właśnie tam, więc myślałem, że mogę im zaufać). No cóż... policji wzywać chyba nie będę ; ) Mam tylko nadzieję, że znajdzie się chętna osoba na kupno. A jeśli nie, mówi się trudno, chociaż jednak szkoda trochę tych pieniędzy.

7. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To napisz ku przestrodze jaki to serwis

8. Grahf666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Wiesz... nie wiem czy powinienem dodać ich na "czarną listę". Nie mam pewności co do tego, czy faktycznie coś w mojej konsoli naprawili czy też zepsuli i nie zamierzam nikogo bezpodstawnie oskarżać i psuć reputację. W końcu, tym razem wystąpiła inna usterka niż ostatnio. A to, że nie dostałem od nich gwarancji chyba także mnie do tego nie upoważnia. To raczej był błąd z mojej strony, że nie popytałem o ewentualną gwarancję ponaprawczą i w razie braku owej poszukać innego serwisu. Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach całe życie :)

9. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Mnie się wydaje, że popsułeś konsolę podłączając zasilacz od starego xboxa (ponad 200W) do Falcona, który powinien dostawać 175W. Ale nawet, co to za serwis który nie daje gwarancji na usługi? Ja bym się tam przejechał na Twoim miejscu, 150 zł dałeś w końcu.

10. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak masz pisać bzdury to lepiej nie pisz -_-

Konsola sama sobie dozuje optymalną dawkę prądu ; D

11. Crummy

Crummy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.Cena bardzo dobra (na allegro za taki zestaw nawet 400zł)
    2.Popyt nawet jest, niektórzy wolą kupić taki porządny zestaw i naprawić i mieć kasę w kieszeni
    3.Nie raz tak bywa że po naprawie jest znowu ring "śmierci" ale, powinien ci pochodzić conajmniej trzy miechy widać coś słaby ten serwis

12. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz pisać bzdury to lepiej nie pisz, bo kolega wyżej mówił o watach, a nie o prądzie.

Możliwe że dali sprawdzić Ci na twoim zasilaczu w serwisie, a swój zepsuty zasilacz dali Ci jako "twój" razem z xboxem

Wczytywanie...

Poleć forum