1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Osekarski, Czerwiec 23, 2011.

1. Osekarski

Osekarski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowym użytkownikiem forum a także Xboxa którego odziedziczyłem po znajomym, mam do Was kilka ważnych dla mnie pytań.
    A więc :

1. Czy logując się na konto znajomego na mojej konsoli który załóżmy ma zakupioną grę GTA4 to czy ja mogę pobrać te grę z jego konta na swoją konsolę i bez żadnych problemów korzystać z niej w trybie single i multi ?
    2. Czy jeżeli kupię grę używaną od osoby która pozostawi sobie tą grę na dysku to czy oboje możemy w pełni korzystać z funkcji gry bez strachu o blokadę ?

Jak na razie to tyle jeżeli coś będzie mnie dręczyło będę pisał :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    1.Gra to nośnik ,a konto jest ważne.
    2.Tak.

4. Osekarski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. sauron96

sauron96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz przenieść licencje na konsole a licencje można przenosić chyba raz na rok na jedno konto także z kumplem też se nie pogracie w 2 chyba że na 2 pady jakoś to sie loguje niewiem dokładnie jak

6. Osekarski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nadal pozostaje bez wiedzy :(
    Może zadam pytanie prościej lub chociaż się postaram.
    1 przypadek : Kolega kupuje grę pudełkową w sklepie instaluje u siebie na dysku i pożycza mi ja ją instaluje albo odpalam z DVD (bez różnicy) to czy oboje możemy korzystać z MULTI ?
    2 przypadek : Kolega kupuje grę w Marketplace ściąga na swoje konto i gra (szok) potem wpada do mnie loguje się na swoje dane na mojej konsolce i ściąga grę ponownie (czytałem że można na 5 konsolach zainstalować) a następnie idzie do siebie i razem gramy MULTI w grę którą tylko on zakupił ?

3 przypadek tym razem bez kolegi ale za pośrednictwem gametrade.pl : Kupuję RDR ( z tego linku Red Dead Redemption (Konto Silver+wszystkie dodatki do Red deada i wszystkie map packi do gears of war 2), Xbox 360 (X360) na wymianę lub sprzedaż (524331) - Gametrade.pl) to ja dostaję dane do konta sprzedającego ściągam u siebie a on potem tego nie ma ? (what the f**k ?)

Proszę o wytłumaczenie łopatologiczne, ponieważ moja wiedza na temat X'a jest naprawdę znikoma

7. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    1. Tak się nie da bo nawet po zainstalowaniu gry na dysk potrzebna jest płyta do grania, no chyba zę ma się J-TAGa.
    2. Tak a ja chce do tego jeszcze frytki i cole jak można. Chyba logiczne jest to że takie coś dla MS byłoby w ogóle niekorzystne bo by tylko tracili.
    3. Sprzedaje ci tam swoje konto i wszystko co na nim ma, plus gra do tego.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1.On nie włączy gry bez płyty. Gra musi być w napędzie, nawet po instalacji. Czyli odpowiedź nie.
    2. Tak ale będzie trzeba przenieść licencję jego konta na twoją konsolę, można tylko raz na rok. Obaj będziecie mogli grać. Bez przenoszenia licencji robisz na swojej konsoli jego konto pobierasz grę lecz będziesz musiał logować się do live na jego profilu żeby włączyć ten tytuł. Po włączeniu gry przelogować się na swój profil.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

9. Osekarski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra czyli już troszkę bardziej zrozumiałem :)
    Akir jest jakaś wideoinstrukcja do tego przenoszenia licencji ?

10. sauron96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak kupuisz od nigo konto to będziesz musiał przenieść licencje na swoją konsole i on wtedy już nie zagra na swojej tak samo z kumplem na jednym koncie nie zagracie a jeśli chodzi o wersje pudełkową to nawet jeśli twój kolega zainstaluje na dysku to żeby grać i tak trzeba będzie włożyć płyte bo zgrywanie na dysk jest tylko po to aby gra szybciej sie ładowała :)

11. sauron96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak chcesza to ci wytłumacze ptrzenoszenie bo robiłem to chyba z 100 razy i polece ci bardzo taniego sprzedawcę na allegro moje gg: 5770726

Wczytywanie...

Poleć forum