1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wojtek230492, Lipiec 6, 2011.

1. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Siema mam kilka pytan odnosnie banu mam wgranego lt+ dasha 12625 i jak podlacze sie do neta to dostane odrazu bana czy nie? Bo jak podlacZe konsole do neta to bd chciala aktualizacje na dasha 13xxx a wiem ze on usunie przerobke i jak nie zaakteptuje aktualizacji to chyba nie wejde xboxlive. A 2 pyt to lepiej wgrac tego nowego LT+ 1,9v. Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    odpowie ktos??

4. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Weź napisz to jakoś schludniej bo połowy nie kumam.

5. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Chodzi mi o to czy jak mam LT+ i jak sie podlacze do neta to odrazu bana dostate?
    Czy lepiej wgrac nowego LT+ 1,9v
    Bo jak teraz bym podpiol klocka do neta to bd chcial aktualizajcje na dasha 13xx a wiem ze on usuwa przerobke a jak nie zaakceptuje to do live nie wejde??

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Od razu pewnie nie dostaniesz, ale mając przerobioną konsolę musisz się z tym liczyć. Wgranie lt 1.9 nie sprawi, że nie dostaniesz bana, ewentualnie zmniejszy ryzyko. Niektórych banują po miesiącu, inni grają już rok i dalej nic. Jeśli nie zaakceptujesz aktualizacji, to nie połączysz się x xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum