1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez acik0101, Styczeń 11, 2012.

1. acik0101

acik0101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,od jakiegoś czasu przeglądam forum,czytam i mam pare pytań gdyż nie rozumiem kilku rzeczy.

1.Co to jest te ixtreme i xtreme?Są jakieś wersje,po co?
    2.Po co wgrywać nowego dasha i czy można go sobie poprostu wgrać i mieć dalej normalnie przerobiona konsolę?
    3.Czy mając przerobioną konsolę mogę grać w oryginalne gry przez neta bez możliwość zbanowania mnie?
    4.Co to jest wave,też są jakieś wersje?

Dziękuje za pomoc i proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    1.To jest bez różnicy zależy po prostu jak kto piszę.Ixtreme jest to oprogramowanie które omija zabezpieczenia i pozwala odpalać na swojej konsoli kopie zapasowe gier.Są wersje czym nowszy tym lepiej dla Ciebie ponieważ odpalisz wszystkie gry jakie dotąd wyszły.Najnowszy fw to LT+ 3.0
    2.Zależy jakiego masz aktualnie dasha ponieważ nie które dashe cofają przeróbkę a nie które nie.
    3.Nie ponieważ bana dostajesz nie za płyty a za przeróbkę w napędzie.
    4.Wave jest to opcja w abx która poprawia obraz płyty do poprawnego nagrania (chociaż tego nie jestem pewien w 100%)

4. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    4. Wave to jedno z zabezpieczeń M$ w grach xgd2. Było (do tej pory) 13 wave'ów.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. Xtreme było kiedyś :D Wyszło kilka różnych wersji po czym przy wprowadzeniu NXE (o ile się nie myle) powstała nowa wersja iXtreme. MS próbuje jakoś przeciwdziałać piraceniu i wychodzą coraz to nowsze zabezpieczenie. Wtedy wychodzą nowe iXtreme, które te zabezpieczenia omijają :D
    2. Można, ale najpierw wgraj najnowszego dasha, później przerób konsole. Dash w Xbox'ie to jak system operacyjny w kompie. Z czasem wychodzą coraz to nowsze i lepsze wersje.
    3. Póki co LT 3.0 jest niewykrywalne, więc nie dostaniesz bana. Chociaż przy przerobionej konsoli ryzyko jest zawsze.
    4.Wave'ami już nie trzeba się przejmować. teraz największy problem to gry z XGD3, czyli nowym zabezpieczeniem.

Wczytywanie...

Poleć forum