kilka pytań

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bierz
 

pawlus184

Użytkownik
Użytkownik
dobra xbox'a juz kupiłem z lt3.0 z grami pod lt2.0 i jak je teraz zgrać na kompa żeby przepuscic przez abx.słyszałem że można to robić za pomocą ftp tylko jak to zrobić na konsoli z LT3.0
z góry dzięki
pozdrawiam
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Obraz wyciągasz z płyty ImgBurn'em opcją "Create Image file from disc". Nie możesz wyciągać obrazów gier XGD3, nagranych zwykłą nagrywarką.
 

pawlus184

Użytkownik
Użytkownik
czyli muszę jeszcze raz pobierać grę?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jeśli gra XGD3, to tak musisz pobrać jeszcze raz.
Jeśli gra XGD2, możesz zrobić z niej obraz.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
czyli muszę jeszcze raz pobierać grę?
Jeśli chcesz wyciągnąć obraz gry XGD3 z płyty nagranej zwykłą nagrywarką, to musisz pobrać obraz jeszcze raz.
 

pawlus184

Użytkownik
Użytkownik
A teraz inne pytanie czy moge normalnie (w miare bezpiecznie ) grać na multi w grę z XGD2 nagraną zwykła nagrywarką czy lepiej nie?dokładnie chodzi mi o Fifa street 4.chciałbym zobaczyć jak te multi wygląda.Czy lepiej nie ryzykować? gra nagrała się bez żadnych błędów
proszę o odpowiedź
pozdrawiam
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
A teraz inne pytanie czy moge normalnie (w miare bezpiecznie ) grać na multi w grę z XGD2 nagraną zwykła nagrywarką czy lepiej nie?dokładnie chodzi mi o Fifa street 4.chciałbym zobaczyć jak te multi wygląda.Czy lepiej nie ryzykować? gra nagrała się bez żadnych błędów
proszę o odpowiedź
pozdrawiam
To jest bez znaczenia, jaką nagrywarką nagrasz grę XGD2.
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-mnie-zbanuj-tu-znajdziesz-odpowiedz-ban-faq-31449/
 

Tofu212

Banned
fify bez online pass nie pograsz ,xgd2 nagrane zwykłą nagrywarką skanowane abgx360(wszystko na zielono)kopia bezpieczna ihas jest tylko do xgd3
 

Do góry Bottom