1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kussiek, Maj 10, 2012.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, otóż przeżyłem traumatyczne przejścia z konsolą FAT i RRODem kupując nową mam do Was kilka pytań:
    1.Czy konsole slim są już w 100 % "bezRRODowe" ? jak ją kupię będę mógł spać spokojnie?
    2.Sam wgrywałem w konsolę Fat ixtreme czy do slima też dam rady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    1.Jeżeli nie będziesz konsolą rzucał o ścianę czy owijał w koce to nie ma szansy na rroda w slimie.Wystarczy dbać o swój sprzęt

2.Do przerobienia xboxa slim będziesz potrzebował umiejętności oraz najlepiej szablon do wiercenia w napędzie + grawery (jeżeli twój napęd to winbond) Jeżeli mxic to będziesz potrzebował nożyk do tapet i rezystor 10 ohm

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a znalazł by się ktoś kto by mnie przez np. gg pokierował krok po kroku?

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    lepiej ten pierwszy raz daj komuś kto to robi , full dump i dvd key na płycie dostaniesz czy tam jak chcesz a potem już sam zrobisz wszystko bez szkody dla konsoli, bo jak coś uwalisz to potem następne posty poleca że ci nie działa heh
    nie warto ryzykować bo potem koszta są jeszcze większe :D

7. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no ale problem nie polega na tym, że nie chcę, tylko że najbliższy serwis który się tym zajmie jest 120 km, uroki mieszkania na prowincji :(

8. xonsox

xonsox Banned

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    17 zł kurier 15 zł poczta polska ! A źle zrobiony drill, na dzień dzisiejszy nie przywrócisz napędu do stanu wyjściowego pozostanie ci tylko możliwości rgh i granie z usb lub z dysku więc się zastanów? czy warto samemu się za to brać i czy chcesz nagrywać płytki czy grać z dysku.

9. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    a wymiana PCB albo wlutowanie nowego czipa na pcb, zrobic da rade ale cenowo trochę drogo wychodzi :D

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli nie ma keya z keyarena to nic mu nie da naprawa napędu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

11. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    A ja powiem tak. Jeśli bawiłeś się trochę elektroniką i masz do tego smykałkę, wiesz że to delikatna robota, to próbuj sam. Pamiętaj żeby wyciągnąć klucz zanim cokolwiek zaczniesz ciąć lub wiercić (najlepiej ściągnij 2-3 razy klucz i porównaj za każdym razem czy wyskakuje tak samo i dla próby połącz go z LT - będziesz miał pewność)
    Nie możemy z góry zakładać że kolega sobie nie poradzi - nikt z nas nie urodził się z tą wiedzą tylko ją wyuczył :D
    Ewentualnie kupisz sobie zmodyfikowane PCB z wyjściem USB na zewnątrz konsoli (koszt około 250zł) sam takie cudo posiadam (nie dla tego że napęd zrypałem, tylko z lenistwa aby nie rozbierać konsoli za każdym razem by móc wgrać FW)
    Trzymam kciuki.

12. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    znalazłem rozwiązanie, kupiłem slima z lt 2.0, aktualizacja jest już prosta i nie wymaga podobnych kroków?

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli nie ma full dump, nigdy nie ma pewnosci, klucz sam ze dobry nie znaczy ze bedzie dzialac.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

14. KaBooM

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    a na forum TX albo na Logic Sunrise jest program do odbudowy keyarena,a tak w ogóle próbował ktoś tego ?

Wczytywanie...

Poleć forum