1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fear, Lipiec 27, 2012.

1. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zamierzam zakupić xboxa lecz mam kilka pytań : d, a więc:

- Ile kosztuje przerobienie konsoli i gdzie mogę ją przerobić(chodzi mi o miejsce, czy w jakimś serwisie czy po prostu przeróbkę banalnie się robi i można samemu bez problemu) ?

- Czy jeśli już konsola będzie przerobiona a ja będę chciał zagrać online(używając pirata) to czy moja konsolka zostanie zbanowana(w necie jest wiele odpowiedzi na to pytanie, lecz są one stare a na pewno coś się zmieniło) ?

- Czy mógłbym uruchamiać gry z pendrive'a na przerobionej konsoli ?

- Czy by móc grać online potrzebne jest konto które jest płatne(jeśli tak to jakiś cennik bym chciał czy coś .) ?

- Jaka jest najlepsza wersja konsoli ?

- Jak będzie z jakością graficzną na monitorze LCD 19" (75Hz, 1440x900) ?

- Za ile opłaca się teraz kupić konsolę (używaną/nową, bez żadnego kinecta itd.) ?

- Czy wszystkie gry(piraty) mi będą działać na przerobionej konsoli czy też będę musiał je jakość specjalnie nagrać(a może w ogóle nie będą działać? .) ?

- Czy aktualnie wychodzą jakieś nowe gry na xboxa ?

- Czy można przerobić ps3 i grać na multi(oczywiście na piratach) ?

Na razie to tyle, jak czegoś nie będę wiedział to po prostu dopiszę .

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Ty lepiej juz nic nie dopisuj, tylko zacznij szukac po tematach na forum. Nikt nie bedzie siedział i wypisywał Tobie punkt po punkcie, te wszystkie pytania juz były i jest co najmniej kilkanaście odpowiedzi w temacie(jak sa stare wpisy to znaczy że nic sie nie zmieniło)

4. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    -Raczej sam sobie nie przerobisz. Serwisy zawyrzaja ceny. Najlepiej poszukaj sobie na allegro kogos kto sie tym zajmuje z twoich okolic.

-Mozesz dostac bana

-Tak, jezeli bedziesz mial przerobke JTAG/RGH, zamiast LT.

-Tak, potrzebne jest konto xbl gold.

-Te z Jasper.

-A jak ma byc, bo nie rozumiem? Maly rozmiar, bez hdmi chyba, pewnie nawet nie podlaczysz.

-Za tyle ile chcesz

-Zalezy jaka przerobke bedziesz mial. LT 2.0 czy 3.0 czy moze JTAG/RGH

-To pytanie to zart?

-To jest forum o Xboxie 360, nie o Playstation.

Jesli masz jeszcze jakies pytania ->>> gg-2136221

Zatapalkowane z Neo V

1 osoba to lubi.
  5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ty w końcu ty masz xbox 360 czy xbox 1 że pytasz czy gry jeszcze wychodzą.a może ps3 ???

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Nie ma nic. Pisze, ze ma zamiar kupic wiec czytaj ze zrozumieniem ;P

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

7. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczoraj zamówiłem już xbox'a 360, a teraz takie pytanie mam co do nagrywania gier. Jeśli gra ma powiedzmy 16gb(powyżej 8.5gb) to na co mam to nagrać ? Bo płytki DVD+R DL mają max 8.5gb .

8. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Jprdl jak ma 16GB to nagrywasz na dwóch płytach. Proste?

9. widmot

widmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    - lt kosztuje 40 zł z napędami w phat powinieneś sam sobie dać radę choć do napędu lite-on musisz mieć probe żeby odczytać klucz z napędu w slim nie dasz rady bez doświadczenia najwyżej spieprzysz nowy napęd 160 zł co do RGH jak nie umiesz dobrze lutować to lepiej daj komuś do zrobienia

-Z przerobioną konsolą bana można dostać zawsze choć z przeróbką lt masz większe szanse na nie dostanie RGH ban pewny

-potrzebujesz konta gold cennik na allegro :D

-Podobno Jasper ale różnie to bywa

- Co do monitora to trochę mały ja mam benqu rl2240h niby 22 cale podświetlenie led ful hd podpięty przez kabel hdmi do konsoli i efekt jest taki że lepiej gry wyglądają na moim tv lg 37lh3000 żałuje tylko że przed zakupem monitora na allegro nie poszedłem zobaczyć do jakiegoś sklepu jaka jest różnica niby wiedziałem że ponoć gorsze odwzorowanie bar ale że aż tak. Jak masz już brać monitor to odradzam led musi mieć rozdzielczość 16x9 nie koniecznie ful hd bo i tak większość gier na xboxa jest w 720p

- ja bez dysku dałem 340 zł za jaspera za slim dałem 600 zł nową ale jak za jasper dasz 400 zł to też nie przepłacisz choć za tyle widziałem też slim bez pada

-do lt 3.0 potrzebna jest nagrywarka minimum ihas 124 b z lt max można kupić już za około 60 zł jak masz RGH to wrzucasz na dysk odpowiednio wcześniej przerabiając obraz i odpalasz z dysku.

-wychodzą i prawdo podobnie będzie tak aż do następnej generacji jak to było z xboxem pierwszej generacji w momencie wyjścia xboxa 360

-Ostatnio była taka możliwość jak zwykle sony się kapało dało nowe ofw ktoś znowu przerobił to oni podpisali gry nowymi kluczami i po sprawie

co do nagrywania jest poradnik od takich pytań jest temat Ogólny FAQ a ja się dziwie że żaden moderator nie skasował tego tematu

Wczytywanie...

Poleć forum