1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smurfastyczny, Lipiec 28, 2012.

1. Smurfastyczny

Smurfastyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kiedyś w miare orientowalem sie w temacie xboxow etc. ale zupgradowałem kompa i tak zapomnialem o moim xklocku. Teraz sobie przypomnialem o nim i chcialbym dowiedziec sie kilku rzeczy, ktore mogly sie zmienic w przeciagu tych 2-3 lat. Mam xboxa360 premium na sofcie xtreme 1.6 (albo 1.61)

1.Jaki jest najnowszy soft (przerobka)
    a)wiecie gdzie mozna przerobic go "bezpiecznie" na pomorzu? (jak najblizej Malborka)
    b) jesli przerabialbym sam, jaki jest koszt kupienia sprzetu potrzebnego by to zrobic? i wlasciwie jaki sprzet? czy oplaca sie bardziej samemu robic czy wydac juz te 60zł na przeróbke? jest jakis tutorial moze tutaj? (tak wiem wiem ze ejst szukajka ale mam duzo pytan)
    c) jak tam teraz z banami? najnowszy soft jest wykrywalny na dzien dzisiejszy?
    d) cos jeszcze o czym powinienem wiedziec?np. czy najnowsze gierki dzialaja na tym sofcie? czy w najblizszym czasie wyjdzie jakis lepszy, nowszy software?
    2. Czy zmienilo sie cos w nagrywaniu i sprawdzaniu poprawnosci plyt? (wtedy wystarczyl imgburn i porzadna nagrywarka + abgx)
    3. Czy na najnowszym dashboardzie sa odrazu gotowe kodeki do filmow, i czy mozna odpalac je z pedrive'a?
    4. czy da sie w pelny sposob instalowac gry na dysku? czy dalej czesciowo co troszke przyspiesza odpalanie gierki.
    5. jakies info na temat nowych konsol xbox?
    6. Jakies wazne, istotne informacje ktore powieniem wiedziec. Tzn cos sie zmienilo w waznych kwestiach w ciagu tych lat?

Z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. najnowsze jest LT+3.0
    a) poszukaj jakiegoś serwisu, lub popatrz na forum są osoby które się tym zajmują
    b) potrzebny Ci będzie, komputer z kompatybilnym wejściem sata, kabelek sata, zasilanie do napędu, jungleflasher albo dosflash
    c) na LT+3.0 nie było jeszcze banów, jest małe prawdopodobieństwo że go dostaniesz
    d) na LT+3.0 działają wszystkie gry na dzień dzisiejszy.
    2. Cały czas to samo ABGX v1.0.6, IMGBurn najlepiej najnowszy, ewentualnie nagrywarka Liteon Ihas 124-624B, aby nagrywać gry XGD3 w 100%, ale jeśli masz dobrą "zwykłą" nagrywarke to też się nada, ważne żeby obsługiwała płyty DL.
    3. Nie wiem, nie oglądam filmów na xbox, ale pewnie nie ma..
    4. Można instalować gry na dysk ale i tak jest potrzebna płyta w napędzie aby odpalić gre. Jeśli chciałbyś odpalać gierki prosto z dysku to musiałbyś przerobić na RGH, wtedy gry odpalasz prosto z dysku ale nie można grać na LIVE
    5. Najnowsza to slim .. ?
    6.

1 osoba to lubi.
  4. Smurfastyczny

Smurfastyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje za pomoc ;p

Jeszcze tylko 1 pytanko, co to XGD3? cos jak odpowiednikow wave'ów? moja nagrywarka miala skutecznosc 7 na 8 plyt ;p, wiec raczej to tez pociagnie tak(nagrywarka LG)?

A w 5 chodzilo mi po prostu o plany MSu dotyczace nowej konsoli xbox,nie nowego modelu a calej konsoli ^^. Ale widze ze nie ma czegos nowego na horyzoncie ;p

I czy niedlugo ma wyjsc jakis nowy soft? choc zakladam ze nie skoro na razie nie jest wykrywalny

Jeszcze raz dzieki za pomoc,oszczedziles mi sporo czasu :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    XGD3 to nowy format gier, zajmuje więcej niż płyta, odpalisz to tylko na LT+2.0 i LT+3.0.
    Jeśli będzie dobrze nagrywać ta twoja nagrywarka to może być, jak nie to będziesz musiał zainwestować w nową, ja miałem LG to mi wysiadła ..

Nie, narazie nic nie wiadomo o tym nowym xbox, możesz sobie poczytać ale to jedynie plotki, nie ma żadnych pewnych wiadomości na ten temat.

Narazie nie zanosi się żeby mieli wprowadzać nowe zabezpieczenia, i żeby miało wyjść nowe LT, śledź tą strone to będziesz na bierzącą z informacjami o LT:
    c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks

Spoko :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum