1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tavez, Sierpień 26, 2012.

1. Tavez

Tavez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    1. Wskazane jest odłączanie zasilacza po skończeniu gry? Gdzieś kiedyś tak słyszałem i chcę się upewnić.
    2. Jeżeli kupiłem nowego xboxa i posiadam stary gamertag to czy będę mógł grać live przez 3 (?) miesiące?
    Czytałem że na 3 gamertagi stworzone na nowej konsoli przypada po 3 (lub 1, nie pamiętam) miesiące grania live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    1 - piersze sysze

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. głupota
    2. Będziesz mógł grac na swoim profilu jak kupisz golda.
    3. Na 3 pierwsze utworzone konta na danej konsoli przysługuje po 1 miesiącu xbox live gold, warunkiem jest podanie numeru karty kredytowej. W celu przedłużenia członkostwa gold(po zrobieniu konta można kartę usunąć)

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    1- jak oszczędzasz prąd w stopniu zaawansowanym to tak możesz robić
    2- nie, musisz kupić sobie xbox live gold
    3- jak masz nową konsolę to pierwsze 3 konta stworzone na niej dostaną 1miesiąc xbox live gold liczony od stworzenia konta (tzn. nie dostajesz kodu tylko automatycznie konto dostaje 30dni)

6. Tavez

Tavez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie dziwię się bo powiedziała mi to osoba hmm jakby to powiedzieć ''bardzo znająca się na xboxie", dlatego chciałem się upewnić.

Ok, dzięki za odpowiedzi i wyprowadzenie z błędu :single_eye:

Wczytywanie...

Poleć forum