1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nex45, Listopad 28, 2012.

1. nex45

nex45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Mam pytanie:
    1. Czy zwykłą nagrywarką LG moge nagrywać gry pod LT 3.0? Czytałem poradnik ale szczerze nie zrozumiałem troche go
    2. Czy do każdego zabezpieczenia inaczej się nagrywa? Mogę dostać linki jakieś bo nie moge znaleźć [i nie wiem jakie prócz XGD3 są :p]
    3. Czy ImageBurn wystarczy do wypalania?
    4. Czy jeśli mi się wyświetli komunikat w X jak odpale grę, o jakiejś aktualizacji to mam ją robić??
    5. Jak ściągnąć ISO z tego forum?:D:D Bo widzę że niby wstawiane i w ogóle ale downloadu nie widzę.
    6. Czy jak mam LT 3.0 to mogę grać w gry LT 2.0?
    7. Czy jak mam dash 13604 to muszę go aktualizować aby grać w najnowsze gry?
    8. Czy jeśli zaktualizuje dash nie będe mógł wypalać płyt normalną nagrywarką LG?

9.
    Nie moge tego rozkminić, ja mam LT 3.0 i dash 13604, więc jak będzie chciała się jakaś aktualizacja robić to musze aktualizować dasha do 14719?

10.
    Przeróbke czego? XBOXA? I od nowa będe musiał falshować?

Pozdrawiam liczę na normalne odpowiedzi bez hejtingu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    1.Tak ale nie zainstalujesz na dysku i kilka gier się nie da tak nagrać (forza 4,fifa 13 i 2 inne gry)
    2.tak samo się wszystkie nagrywa
    http://ixcover.nets.pl/poradniki/XGD3.pdf
    3.Tak
    4.Jak masz LT+ 3.0 to tak
    5.
    6.Nie, muszą być nagrane pod LT+ 3.0 (gry xgd2 działają na LT+ 2.0 i LT+ 3.0)
    7.Tak
    8.Będziesz mógł
    9.Jak gra będzie wołać o aktualizacje to będziesz musiał.Wtedy nie mozesz gry zainstalować na dysk.
    10.Usunie się flash napędu.Nie dotyczy tych co mają LT+ 3.0 albo dash 13599 lub większy.

4. nex45

nex45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Czyli moge go bez problemu zaktualizować do najnowszej wersji 16202 i nie usunie mi przeróbki?

Wczytywanie...

Poleć forum