1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytanek na początek.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SzeryfOlas, Grudzień 5, 2012.

1. SzeryfOlas

SzeryfOlas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemano wszystkim. Kupiłem sobie na allegro 360 tke przerobioną do lt 3.0 i osobno 2 pady nowe. Mam w związku z tym kilka pytanek. Daje link do aukcji bo tam są podane jakies parametry XBOX 360 PREMIUM HDMI LT+ 3.0 Gwarancja (2834817350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..
    1. Czy jak niemam tego liteona to niedarady nagrać gierek.( i czy rzeczywiście jest z tym tyle roboty bo jak narazie poczytałem jakieś artykuły to sie przeraziłem)
    2. Czy ban konsoli zupełnie ją wyłącza czy tylko nie można grać przez neta(jak tak to niema z tym najmniejszego problemu).
    3. Gdzie w dziale iso są linki do tych gier przedstawionych.
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Kilka pytanek na początek.

1. Skoro ma 3.0 to ma liteon albo benq, gry nagrywasz jak w poradnikach.
    2. Konsola tylko nie łączy się z internetem, cala reszta działa.
    3. Na forum nie ma linków do gier.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. SzeryfOlas

SzeryfOlas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli rozumiem że nie obejdzie sie bez kupienia tej nagrywarki specjalnej. może ktoś coś wie więcej jak to jest?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Obejdzie. Bez niej kopie xgd3nie sa pelne dzilaja ale nie sa bezpieczne na xbox live. Z dysku xa zgrane nie pojda bez mp3dfix. Niektore bez ihas nie pojda wogule fifa 13,forza 4 itd

Wczytywanie...

Poleć forum