1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytanek przed zakupem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez magik, Listopad 11, 2008.

1. magik

magik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie.

a) Czytałem że nowych Xboxów nie da się przerobić, mianowiciem mam zamiar kupić Arcade z carrefoura czy da rade go przerobić? bo mój kolega kupował w Empiku i się dało
    b) czy przerobienie psuje w jakiś sposób x'a prócz tego że osłabia napęd
    c) jakieś punkty w krakowie znacie prócz Scorpiona w D.H. Wanda gdzie dostane backupy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Kilka pytanek przed zakupem

Jak już trochę czytałeś to poczytaj trochę więcej a się wszystkiego dowiesz ;)

4. magik

magik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kilka pytanek przed zakupem

Normalnie bym tak zobił, jednak wczesniej czytałemz ciekawości.Jutro rano jade po konsole, musze wiedzieć czy brać X czy PSP

Wczytywanie...

Poleć forum