1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka różnych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damiano9991996, Październik 12, 2011.

1. damiano9991996

damiano9991996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, jestem nowy na forum i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy
    1.Gdzie najtaniej można kupić MSP (wiem że na allegro sprzedawają konta na kradzionych kartach itp., chodzi mi o legalnie)
    2.Grałem z bratem w Harms Way przez Live i zauważyłem że on może grać ze mną bez Golda jako Gość. Jakie jeszcze gry mają taką możliwość?
    3.Dlaczego TDU 2 w Marketplace kosztuje tylko 69,99zł jak normalnie można kupić za 100zł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nieprawda.
    2. Nie gram w arcade, więc nie wiem.
    3. Zakup drogą cyfrową w przypadku niektórych gier jest bardziej opłacalna, aniżeli kupno wersji pudełkowej.

4. damiano9991996

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1.Chodzi mi gdzie najtaniej kupie kody do MSP, które będą pewne że działa
    2.Może zwykłe gry też mają taką możliwość?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Na allegro, albo w sklepie internetowym np. keye.pl
    2. Wiem, że w codzie można, w halo chyba też coś takiego widziałem. W inne gry na xbl nie gram.

6. damiano9991996

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1.A na co patrzeć przy akcjach, bo nie chce kupić i potem stracić kasy lub dostać bana
    2.Dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum