Kilka słów o kolekcji Master Chiefa, rozgrywce, a nawet szczegóły kanału Halo

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wczoraj otrzymaliśmy mnóstwo informacji z uniwersum Halo. Jeśli nadal Wam mało i liczycie dni do premiery Halo: The Master Chief Collection i Halo 2: Anniversary Edition, to zerknijcie na nowy materiał przedstawiający kolejne szczegóły z tych nadciągających pozycji.

Kolekcja Master Chiefa pokazuje jak powinny wyglądać reedycje kultowych gier. Twórcy nie boją się wprowadzać zmian i dodatkowo uzupełniają tytuły – chcą w ten sposób dostarczyć swoim fanom jak najlepiej przygotowane dzieła.

Jak zobaczycie na poniższym materiale rozgrywka w Halo 2: Anniversary Edition wygląda wyśmienicie i podobno identycznie smakuje. Nasi wysłannicy z Kolonii donoszą, że „strzela się genialnie”.

Warto podkreślić, że w Halo: The Master Chief Collection otrzymamy ponad 100 map do sieciowych zmagań, a wszystkie filmiki z Halo 2: Anniversary Edition zostały stworzone na nowo.

Na zakończenie Kiki Wolfkill opowiada o Halo Channel – będzie to prawdziwy raj dla miłośników tego uniwersum! Usługę otrzymamy całkowicie za darmo.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tego co wiem, to w skład Halo Masterchief Edition wchodzą 4 części Halo z Masterchiefem w głównej roli. Czemu w takim razie robią taki hype tylko na Halo 2?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Aż strach pomyśleć co by to było, 12 lat temu gdyby Sony nie odrzuciło tego projektu od zdolnych programistów z Bungie. Popełniło tym samym wielki błąd bo gdyby nie seria Halo to marka Xbox i Xbox Live nie zdobyła by tak wielkiej popularności i mieliby o wiele łatwiejsze zadanie na rynku konsol. A tak Xbox Halo stoi. Ta gra przekonała mnie do kupna pierwszej konsoli od Microsoftu a już miałem kupić PS2. Dziękuję Bungie za tak wspaniałą markę i Microsofowi za odważną decyzję 12 lat wstecz.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
w miom odczuciu najbardziej podchodziła z wszystkich ,była nowym wizerunkiem multi dla xbl i xboxa
 

Do góry Bottom