1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka słów o środowisku, lokacjach, pogodzie i świetle z Gears of War: Ultimate Edition

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gotowi na odpicowane Gearsy? To zobaczcie najnowszy materiał wideo, na którym twórcy opowiadają o przygotowaniu tego kotlecika. Deweloperzy pozwalają nam również zerknąć na świeżutkie fragmenty rozgrywki.

The Coalition przybliża nam odpicowaną wersję Gears of War. Twórcy zajęli się tylko pierwszą częścią tej wielkiej sagi, ale przynajmniej zadbali o odpowiedni poziom produkcji. Gra prezentuje się bardzo dobrze i jak zobaczycie na poniższym materiale – różnica pomiędzy edycjami jest znacząca.

Deweloperzy zajęli się odrestaurowaniem każdej lokacji i napracowali się, aby gra na Xboksie One spełniała aktualne standardy. Pod względem oprawy otrzymamy ładne dzieło, które powinno zadowolić największych fanów serii.

Ultimate Edition będzie bez wątpienia przyjemną rozgrzewką przed Gears of War 4. Microsoft niedawno zapowiedział, że nabywcy remastera dostaną dzięki wstecznej kompatybilności pozostałe odsłony Gearsów. W tej sytuacji gracze nadrobią zaległości lub przypomną sobie wątków z całego uniwersum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem szczerze, że nie grałem w Gearsy na X360 chociaż mam każdą część :). Ale bez wahania po tym co widziałem zamówiłem preordera na XO :). No i tu dostanę wszystkie części i mam nadzieje, że je przejdę :D

Wczytywanie...

Poleć forum