Kilka słów wstępu

lirin

Świeżak
Świeżak
Witam!

W zasadzie nie wiem którz to wszystko czyta, prócz Moderatorów co by nie pojawiały się tu anty-regulaminowe śmieci, ale... jest wymóg, to i spełniam.

Zarejestrowałem się na forum z racji dość oczywistej. Sam posiadam od nie dawna konsole X360, więc miło będzie o czymś podyskutować lub wymienić się informacjami o czymś, o czym ktoś może nie wiedzieć itd.

Co może zdziwić, niezdziwić, sam nie wiem, to fakt, że jestem osobą ZUPEŁNIE niewidomą, no, pomińmy światło plus cień, dość przydatne, fakt. Nie daje mi to jednak praktycznie nic względem widzenia.:)

Piszę o tym specjalnie, by podkreślić moją sytuacje względem gier. Gram w nie, owszem, w tyle ile sam mogę.

Po za grami jestem perkusistą od ponad 10 lat. Z moich zajęć na codzień napewno anime, muzyka jak zawsze, oraz zdarzy się dobra książka.
No, w wielkim skrócie to tak.

Pozdrawiam
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Witamy
Powiedz - skoro jesteś osobą ZUPEŁNIE niewidomą to w jaką sprawia Ci przyjemność rozrywka związana z grami ? :)
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam :D
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witamy na forum :)
 

lirin

Świeżak
Świeżak
To jest na tyle ciekawe pytanie, że równie dobrze mogę zapytać osobę jaką kolwiek. Myślę, że to inni wyznaczają jakieś granice co można, a czego nie można robić w danej sytuacji / z danym problemem.


Lubię się zrelaksować i zagrać w coś dobrego. Osoby Widome cieszy grafika, osobe niewidomą cieszy audio, chociaż ogólnie najważniejszy jest gameplay.
 

Do góry Bottom