1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka spraw.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian3681, Październik 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. damian3681

damian3681 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, nurtuje mnie kilka pytań, od razu uprzedzam, że przeczytałem wiele tematów w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania. Posiadam przerobionego xboxa 360. Nie wiem w jaki sposób jest przerobiona konsola i nie mam możliwości się dowiedzieć. Wiem, że nie da się w prosty sposób sprawdzić przeróbki. Wiem też, że działa mi przerobione gta 4 i gry mogę instalować na dysku nie orginalnym.

Moje pytanie brzmią;
    1. Czy orientuje się ktoś na jakiej najwcześniejszej wersji Ixtreme da się uruchomić gta 4? I jakie ewentualnie gry pójdą mi na owej przeróbce?

2. Jakie ustawić parametry w programie abgx dla tej wersji flasha?

2. Czytałem o aktualizacji dashboardu, wiem jak ją wykonać, jest jedno "ale". Czy aktualizacja dashboardu usunie mi przeróbkę flasha?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. millena

millena Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa
    swoja konsole mam od marca 2008, i wtedy miałam ixtreem 1.4 ( z tego co pamietam ) potem , wraz z grami wanted i wheelman wyszedł nowy ixtreem (1.6?) ale byla mozliwosc patchowania gier do poprzednich waveow (konsola nowe gry traktowała jak stare) potem zabawa była jeszcze z activate iso (tasowanie płyt) koniec konców, wydaje mi sie przy uzyciu wave patchera mozesz przerabiac obrazy gier DO ASSASSINS CREED BROTHERHOOD (sprawdz date premiery)

z pytaniem numer 2 to nie wiem i nie bede gdybać

a drugie pytanie numer 2: aktualizacja na 100% skasuje przerobke , ja miałam lt+1.0 po feralnej aktualizacji z jednej z płyt , kosnola została przyblokowana, trzeba było dokonczyc aktualizacje z pendriva, po tym zabiegu przerobki juz nie było,

4. damian3681

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuję za odpowiedź, w takim razie pozostaje mi pobieranie gier sprzed daty premiery GTA4. A z którym ixtreemem weszło odczytywanie z pendrive i dysków?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli masz dashboad 13599 i l.t 2.0 to w chwili zaktualizowania najnowszego dashboardu podobno przeróbki nie usunie - sam założyłem podobny temat i tak mi odpowiedzieli inni użytkownicy.
    ale jeśli masz lt 1.1 lub 1.9 to przerobke wywali na bank

6. damian3681

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie posiadam napewno przeróbki 2.0.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to przy każdej innej przeróbce próba aktualizacji najnowszego dasha skończy się utratą przerróbki i koniecznością wgrywania jej na nowo

8. millena

millena Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa
    mozesz grac we wszystko co ma wave 2 (tak mi sie wydaje przynajmniej) , lub mozna sprowadzić do wave 2 wave patcherem , napewno działa do wave'a 4 wydaje mi sie ze bedziesz wstanie uruchomic wszystkie gry do Assassins creed brotherhood, czyli listopad 2010, tyle ze mysiałbys zaistalowac dasha np tego który był w blackopsach nie wiem jaki to był numer, bo jak spat****esz gry to nie da rady zrobic aktualizacji ze spachowanej płyty ,

info o wave'ach : http://abgx360.net/verified.php

jesli chodzi o odczyt z dysku , mam rozumiec ze chodzi o instalacje gry na dysk, to to nie jest funkcja przeróbki tylko funkcja dasha, new xbox experience, czyli bedzie to dash ktory w grach był pod koniec 2008roku np cod WAW etc

tylko taka zabawa wydaje mi sie ze nie ma sensu, ponagrywasz pelno płyt które z czasem , jesli przejdziesz na lt 2.0 przestana działac , to moze lepiej zrobic ta przeróbke i nagrywac gry do których kiedys bedziesz mółg wrocic ?

9. damian3681

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myślę, że masz rację. Orientuje się ktoś w możliwości przerobienia XBOX 360 w Łodzi?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum