1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka szczegółowych pytań na temat banów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wielblad, Wrzesień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wielblad

Wielblad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej! Mam X'a Arcade. Będę (chyba) niedługo go przerabiać. Czytałem już co nie co o banach ( w http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/ban-faq-31434.html ). Nie zamiezam grac w LIVE.
    - O co chodzi z uszkodzeniem profilu? Co konkretnie sie dzieje?
    - Czy odczuję jakiś znaczący dyskomfort gry?
    - Po uszkodzeniu save'ów da sie je odzyskać?
    - Czy w razie potrzeby (np.: gwarancji) można "odprzerobić" napęd LiteOn v2 (chyba, konsolka z 11.07.09) i nie uzyskać bana?
    - Dot. pytania wyżej. Podobno do wgrywania potrzebne są klucze. Chodzi chyba o to aby konsola nie zorientowala sie ze cos jest nie tak, mam rację?
    - Czy ktoś wie o co chodzi z tym dashem 12ileśtam?
    Jak na coś była konkretna odpowiedź, przepraszam za naruszanie waszej czujności i czasu :p. Aby nie rozegrała sie dyskusja na temat piractwa( jak zawsze w takich tematach ) od razu piszę, że bez przeróbki po prostu nie wyrobiłbym z kasą i konsolka by leżała odłogiem. Pozdrawiam :D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    1. uszkodzenie profilu wystepowalo bo banie, gdy byl automatycznie banowany dysk. od dasha 9199 mozna odbanowac dysk. co dokladnie nie wiem. tobie to nie grozi.
    2. nie
    3. da sie. z kopii jaka utworzyles wczesniej, badz poprzez pobranie jeszcze raz profilu z xbl.
    4. mozna przywrocic oryginalny fw i nie dostac bana. pod warunkiem ze przy przerobce konsola nie widziala xbl.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ban-faq-31449.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.