1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka szczerych słów o Mafii. Zabawny materiał podsumowuje serię

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 5, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeszcze przed wielką premierą Mafia III możemy spojrzeć na bardzo szczery i zabawny materiał podsumowujący wcześniejsze produkcje z tego uniwersum. Na filmie pojawia się kilka celnych uwag na temat serii.

Mafia to jedna z przyjemniejszych serii, której pierwsza opowieść zadebiutowała w 2002 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale nawet teraz można znaleźć w tej opowieści kilka śmiesznych motywów. Jedno trzeba przyznać ekipie Smosh Games – akurat to uniwersum może pochwalić się naprawdę świetnymi historiami.

Twórcy oczywiście wykorzystują schematy i stereotypy, ale w ostatecznym rozrachunku sympatycy piaskownic wcześniej nie narzekali. Film pozwala nam również spojrzeć na oprawę wcześniejszych produkcji – wiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat.

Jak zawsze oglądajcie materiał do końca, bo przedstawiciele Smosh Games nie zapomnieli o fachowym podsumowaniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    W ogóle, tak na marginesie. Jak ktoś ma ciśnienie i zastanawia się ile ma być rozdziałów w grze, w jaki sposób ma zginąć Sal Marcano (to nie spoiler, bo mówią o tym od początku), to wystarczy wejść w osiągnięcia tejże gry na Xboxie, trochę szkoda, że mało efektowne, ale może o to chodziło :)

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a tak z ciekawosci bez zagladania ile ma byc tych rozdzialow? a w rozdziale podrozdzialow?

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Idz po łebkach do celu jak to mówią jedynka jak i 2 mi sie bardzo podobało zobaczymy tutaj niedługo ;)

6. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Przyzwyczajeni do włoskich klimatów mogą narzekać na nową odsłonę. Ważne jest nastawienie do tej produkcji, osobiście liczę na wciągającą fabułę. Mam nadzieję, że kurier jutro nie zabłądzi i będzie mi dane na weekendzie się przekonać :) Dodam jeszcze, że otwarty świat w trójce jest dla mnie na plus, gdyż uwielbiam zbieractwo. Aktualnie jestem w trakcie czyszczenie ostatniej części Assassin's Creeda i póki co mam z tym dużo frajdy mimo podzielonych opinii na temat tej gry.

Ostatnia edycja: Październik 6, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum