1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań odnoście Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wawrzyn, Lipiec 25, 2010.

1. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam mam kilka pytań i chciałbym uzyskać jasne i czytelne odpowiedzi. Nie potrzebuje odpowiedzi typu google nie bolą itp. Nie wiesz nie pisz.
    Zaczynamy:D
    1. Czy mogę dostać bana jak będę grał w na przerobionej konsolce ale na oryginalnych grach?
    2. Czy da się z konta offline przenieść save i pkt G na konto online? Ponieważ kiedyś grałem offline i sporo przeszedłem w grach i teraz chcąc grać w sieci będe musiał grać od nowa?
    3. Jak odpalić jaką kolwiek grę na live? teraz mam ten miesiąc Golda za free a itak nie daje sobie rady z odpaleniem a probowalem z ok. 6 tytułami gier. Ciągle wyskakuje jakieś ale. !:(
    Proszę o jasne odpowiedzi
    Mój nick z XL: wawrzyngajzler

Wczytywanie...

Poleć forum