1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań po zakupie Xboxa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek1988, Wrzesień 16, 2011.

1. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Niedawno zakupiłem sobie konsolę, okazało się (po dacie produkcji itd), ze to falcon... Mówi się trudno i żyje dalej :rolleyes: Oto moje pytania:

1. Na aukcji sprzedawca napisał, że konsola ma poprawione chłodzenie. Cytuje jego emaila do mnie: "Obnizony pobór mocy konsoli przez co wydziela ona mnie ciepła, działa ciszej oraz jest mniej podatna na ROD i bląd e74" Czy takie poprawianie chłodzenia jest możliwe? Czy może po prostu falcon to falcon i niezależnie od przeróbek grzeje się tak samo.

2. Konsola musi mieć dostęp do świeżego powietrza. To zdjęcie przedstawia w jakim miejscu leży moja konsola. Tak wystarczy? Czy musi mieć więcej miejsca wolnego?

3. Jak długo można grać na falconie, tak żeby się nie nagrzewał do niebezpiecznego poziomu? Dwie - trzy godziny dziennie? Często pracuje więc na grę mam max około 2h dziennie.

4. Czy zasilacz od konsoli może być cały czas podłączony do prądu? Czy należy go po grze odłączać?

5. Istnieje jakiś sposób na sprawdzanie poziomu temperatury w konsoli? Tak, żebym nie przesadził z graniem.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Z czasem pewnie urodzą mi się nowe pytania :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Jak konsola była otwierana to może coś tam pozmieniał w chłodzeniu :) sprawdź czy są plomby
    2. Miejsce fatalne. Na podłodze będzie zbierało dużo kurzu a jak wiadomo kurz to cichy zabójca elektroniki.
    3. Mój Falcon codziennie godzi 6-8 godz. od 2,5 roku ze względu na 2 graczy. Niekiedy nawet chodzi 12 godz.
    4. Tak może byc cały czas podłączony do sieci.
    5. Termometrem :)

4. bartek1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2. Co do miejsca to nie mam na razie innego wyjścia.. :( Dopóki nie sprawie sobie lepszego stolika pod tv.. a takie pierdoły drogie są (około 300zł :/)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    to przykręć półkę do ściany koszt jakieś 30 zł co do tego ile można grać to graj ile chcesz to jest konsola jak się spali to się spali nie zależnie czy grasz 2h czy 20h wszystkie układy po około 20 minutach są nagrzane na 100% swojej mocy.

6. bartek1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobiłem właśnie małe przemeblowanie :) coś takiego wg Was zda egzamin?

Wczytywanie...

Poleć forum