1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań! Proszę o pomoc!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez c4rtelswk, Grudzień 22, 2010.

1. c4rtelswk

c4rtelswk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

1. Chciałbym się dowiedzieć jaką mogę mieć przeróbkę. Sam nie wiem, gdyż konsola była kupowana od znajomego. (Konsola była przerabiana w lutym/marcu)

2. Mam nba 2k11 oraz pes 11. Zgrałem obie gry(all z poradnikiem, z którym już nagrałem innego gry-dobrze), lecz obie nie działają. Jak mam je przerobić, aby zadziałały?

3. Czy jest jakiś sposób, aby z dysku przenośnego, zrobić coś takiego, aby z niego odpalić jakąś grę?

Jeżeli sobie przypomnę, to napiszę !

PROSZĘ O POMOC
    KAŻDEGO!

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    1.http://xboxforum.pl/konsoli-f23/jak-sprawdzic-przerobke-41751.html ja wiem tylko tyle że jak ci odpala wave 4 to IX 1.6-1.6.1 najlepiej spatchować 3rd wave
    2.Może właśnie nie masz IX 1.6 tylko 1.5 albo mniejszy i musisz patchować
    3. Jak masz najnowszego dasha (mni. Kwiecień 2010) to podpinasz taki dysk (na usb) konfigurujesz ALE xbox widzi tylko 16gb całego dysku na gry i savy ( pełną pamięć możesz tylko wykorzystywać do muzyki,filmów itp)

Musisz przeskanować ABGX i tam pisze jaki gra ma wave jak np. Wave 4 i ci nie chodzi to znaczy że masz niższy IX niz 1.6

4. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Niestety nie orientuje się w przeróbkach, bo sam nie mam przerabianego xboxa, ale moge odpowiedzieć na pytanie nr.3 Jest taki sposób, jeśli dobrze pamiętam musisz zmienić format plików na FAT32, ale i tak żeby odpalić grę będzie potrzebna płytka :)

Wczytywanie...

Poleć forum