1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tommyw200, Grudzień 23, 2012.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie!
    Mam kilka bardzo prymitywnych pytań odnośnie Xbox'a 360 fat elite z liteonem. Chciałem go ponownie przerobić, bo kiedyś już była, przeróbka mi się usunęła, i chciałbym znów ją zrobić, no więc:
    1. Czy gry muszę nagrywać jakąś specjalną nagrywarką?
    2. Co dokładnie muszę robić z grami, aby grać w miarę bezpiecznie na Live? Chodzi mi o zmienianie tych Wave, czy jakoś tak.
    3. Czy kopie zapasowe mogę instalować na dysk?
    4. Jaka jest najnowsza i najlepsza przeróbka na mojego fat elite?
    Przepraszam, jeśli zły dział.
    Wesołych świąt.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    1.Możesz zwykłą.Najlepiej odwiedz ten temat http://xboxforum.pl/oprogramowanie-...d-tool-v0-15-a-154542/index7.html#post1144539 ściagnij program i spr. czy działa.Jeżeli nie zadziała to możesz nagrywać ale licz sie z tym że gry nie zainstalujesz na dysk twardy(niektóre działają z twardego za pomocą triku z mp3) a także w niektórych grach będą wyskakiwać błędy itp.

2.Przepuścić obraz przez abgx i nagrać poprawnie (patrz wyżej)
    3.Odpowiedz w 1
    4.Obecnie lt 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum