1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kporys, Grudzień 26, 2012.

1. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, xboxa mam od trzech lat lecz teraz z zamiarem kupna Kinecta przybył pomysł przeróbki. Trochę czytałem i najbardziej dla mnie odpowiednią rzeczą byłoby LT 3.0, ale...
    -mam Dash 16202
    -Data produkcji Xboxa 15-07-2009
    -Mam sporo gier oryginalnych, w które chciałbym grać online :D
    Czy w związku z tym co wyżej napisałem da radę przerobić mojego xkloca? :sneakiness: Czy na oryginalnych grach będę mógł spokojnie grać? Przy każdym uruchomieniu pirata (nie mam gold live) będę musiał się odłączać od neta? :confused-new:
    Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Było tysiące razy.Można przerobić.Na oryginalnych jak i na piratach można grać spokojne.Ale ryzyko bana zawsze jakieś jest.

4. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bardziej chodzi o dasha i datę produkcji :) Ale dzięki za odpowiedź :D

5. Wiktorek657

Wiktorek657 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia: