1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolcman, Sierpień 29, 2011.

1. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Witam, okazyjnie niedawno kupiłem konsolę, bo koleżkę hajs gonił:) Troszkę jestem obeznany z tematem klocków, ale jednak nie we wszystkim. Mam kilka pytań:

1) jak sprawdzić jaki mam napęd w konsoli? Koleżka mówił, że Samsung, ale wolałbym się upewnić.
    2) jaka jest przeróbka w konsoli, skoro mówił mi, że mam przerabiać obrazy na wave2?
    3) skoro jest to jakiś stary ixtreme to nie będzie problemu z wyciągnięciem klucza?
    4) sprawdzałem stronkę c4eva i jest tam napisane, że dla szajsungów jest LT 1,9 a nie ma 1,91; potrzebowałbym 1,91 bo chciałbym zagrać w CODy i NFSa;, czy jest to tylko jakaś mała pomyłka?
    5) przy przeróbce mam wgrać nowy dash 13599 i dopiero później wgrać LT 1,91 (1,9), obrazy agbxem spatchować, wypalić i można grać czy jestem w którymś miejscu w błędzie?
    6) czy jest jakiś tutorial flashowania samsungów na tym forum czy mam postępować podobnie jak w instrukcjach dla liteonów (bo taki tutek znalazłem)?

Dziękuję za odpowiedzi!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)na necie sa zdjecia tacek i tak to sprawdzasz lub rozkrecasz
    2)sadze ze zapewne 1.41 czyli stara jak swiat
    3)bezproblemu wyciagniesz klucz jaki by nie byl extreem
    4)samsung nie obsluguje ap25 czyli nowsza nie jest potrzebna zabardzo
    5)najlepiej wgrac dasha najnowszego ktory usunie przerobke i po tym flashowac bo mozes miec przy 1.9 problem z instalacja dasha
    6)na forum jest turorial nie jest to trudne troszke poczytac i umiejetnosci i checi

4. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Jak mam to rozumieć, że zagram w gry z zabezpieczeniami AP2,5??? Bez najnowszej przeróbki???

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak to jest orginalny fabryczny naped w tej konsoli to tak .jak nie wydali wyzszej wychodzi ze powino chodzic. jak bylo kiedys lt+ to do samsunga bylo lt tylko.

6. Wojtinho90

Wojtinho90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @Bolcman

Jak mam to rozumieć, że zagram w gry z zabezpieczeniami AP2,5??? Bez najnowszej przeróbki???

Właśnie tak to masz rozumieć :) Wave'y tylko muszą się zgadzać.

Wczytywanie...

Poleć forum