1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka ważnych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemo1988xd, Styczeń 31, 2012.

1. Przemo1988xd

Przemo1988xd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem całkiem nowym forumowiczem a także świeżym właścicielem x-box slim 250 gb. Konsola została wyprodukowana 25.04.2011 r. Posiada dash 14699 i chyba jest cicha aktualizacja bo konsole przed przeróbko podłączyłem do XBL podrać w demka ale teraz nie mam konta. Kolega wstawił w niej drugi napęd przerobiony przez wiercenie, więc drill mam za sobą. Chciałbym sam sobie wgrać lt 3.0 i może szwagrowi i z tego powodu prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania.

Posiadam laptopa acer aspire 5530g i chce go używać go flashu napędu. Znalazłem XECUTER CK3 MINI FLASH KEY XBOX - USB IMPORTER (2084909469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy lepiej ten http://allegro.pl/usb-probe-delux-spider-przerob-sam-x360-promocja-i2090164262.html i myśle nad zakupem, niech ktoś oceni który lepiej kupić. Może ktoś wie co mi będzie potrzebne do wgrywanie lt, skąd mogę pobrać lt 3.0 czy są jakieś jego wersje na różne napędy?
    Mam także pytanko odnośnie wypalania gier. W laptopie mam nagrywarke double layer i jej narazie używam. na x-boxie po zainstalowaniu gry po jakieś chwili od jej uruchomienia pokazuje się okno że płyta nie jest aktywna czy coś podobnego i po naciśnieciu ok robi się restart konsoli.
    Grać mogę jedynie z płytek i musze mieć włożonego pendriva z patchami do gier. Czytałem gdzieś że jeśli chce się grać w gry z dysku a płytki używać na uruchomienie gier to trzeba zainwestować w nagrywarke ihas i ją przerobić. Może wiecie czy to prawda czy bujda.

Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. lordfryta

lordfryta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary
    Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania były już opisane na forum. Nowe gry XGD3 nie będą działać z dysku twardego konsoli z LT+3.0 jeżeli nie będą nagrane nagrywarką IHAS z Burner Max (po rozpakowaniu masz soft do wszystkich modeli nagrywarek IHAS oraz instrukcje). Natomiast do przerobienia polecam pobrać JungleFlasher, tam znajdziesz wszystko co potrzeba, firmware do wszytstkich napędów i obszerny tuturial.
    Przy zakupie nagrywarki pamiętaj, żeby w nazwie modelu było magiczne "B" np IHAS 124 B.
    Pozdrawiam.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chcesz grać z dysku=kupno iHAS'a. Tu masz wszystko opisane http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283

Wczytywanie...

Poleć forum