1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka wskazówek, rad :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez themnichu100, Czerwiec 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. themnichu100

themnichu100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo/Warszawa
    Witam! Kilka dni temu zakupiłem konsolę na takiej oto aukcji: Xbox 360 + 2 Pady + okablowanie + 2 gry + LT 3.0+ (2348717114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszystko tak jak w opisie jest. Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że chcę ponagrywać gry. Płytki są zakupione. I w tym momencie rodzą się problemy.

Problem nr 1: Nie mam nagrywarki Liteon iHAS, posiadam tylko nagrywarkę LG HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N. Czy będę mógł na niej spokojnie nagrywać gry?
    Problem nr 2: W tutorialu do nagrywania gier podane są nazwy 2 programów: ImgBurn i Abgx. Ten drugi działa bez problemu. Podczas gdy po ściągnięciu pierwszego wyskakuje mi komunikat 'brak danych o użytkowniku'. Nie wiem kompletnie o co chodzi.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc, gdyż jestem kompletnie zielony w tych sprawach :)

PS. nagrywarka dostała dzisiaj najnowsze sterowniki jakie znalazłem.
    PS2. Te gry to FIFA 12, FIFA Street 3, NBA 2K12 i GTA IV.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1) Tak, możesz nagrywać tą nagrywarką jeśli obsługuje płytki DVD DL (dwuwarstwowe), poradniki jak nagrywać są na forum ...
    2) ściągałeś z oficjalnej strony IMGBURN`a ? The Official ImgBurn Website Jaki masz system? ewentualnie możesz nagrywać "CloneCD".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum