1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka zapytań w sprawie Xbox-elite -Świerzak - prośba o wyrozumiałość :D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawcio0404, Styczeń 27, 2013.

1. pawcio0404

pawcio0404 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

na wstępie proszę o wyrozumiałość. jestem świerzak :) i od dzisiaj mam konsole. pewnie moje pytania już były wałkowane ale na wszystkie nie znalazłem odpowiedzi.
    z góry dziękuję za w miarę proste odpowiedzi :D

1. zakupiłem Xbox-a Elite prod: październik 2009 (jasper) 20gier zrobiony LT 3.0 2 pady, dysk 20gb + nagrywarka liteon-a - cena 500zł (opłacało się czy przepłaciłem :) ?

2. czy jak mam przerobioną pod LT 3.0 to po podłączeniu do internetu dostane od razu bana? (jak wygląda sprawa) czy można serfować po googlach ? bo niekoniecznie potrzebuje grać w multi.

3. jakie są najczęstsze usterki w ww konsoli. wyczytałem że jasper jest wytrzymała ale jakby wyskoczył jakiś błąd to jakie koszta naprawy, co najczęściej się psuje?

4. czy drogie są naprawy usterek? jak można proszę o przykładowe ceny

5. jaki jest orientacyjny czas wytrzymałości konsoli? 3-4-5 lat? moja konsola ma już 3 lata to dużo? czy jeszcze można na niej śmiało grać ?

z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :) pozdrowionka

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: kilka zapytań w sprawie Xbox-elite -Świerzak - prośba o wyrozumiałość :D

1) ujdzie
    2) nie na lt3.0 nikt nie dostal bana, można siedziec na xbl :)
    3) jaspery są praktycznie nieawaryjne :) w starszych konsolach częstym błędem który występował był rrod

Twoja konsola Ci jeszcze długo posłuży, mozesz grac ile wlezie :-D

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. adam458

adam458 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    chełmek
    Odp: kilka zapytań w sprawie Xbox-elite -Świerzak - prośba o wyrozumiałość :D

cena bardzo dobra jak masz dwa pady, jasper raczej się nie psuje

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. przeplacone, za tyle juz mozna dostac slima
    2. od razu bana na bank nie dostaniesz, po drugie po co ci konsola do grzebania po necie?? od tego komputer, jest IE w xboxie ale nie wiem na co to komu
    3. jasper sie praktycznie nie psuje, a najczesciej to nie wystepowal rrod jak ktos tu madrze napisal (omg) bo to jest tylko nazwa tego ze xbox sie zepsul, tylko w starszych konsolach robily sie zimne luty pod gpu, cpu, wysiadala grafika, w jasperze juz tego sie raczej nie uswiadczy
    4. drogie i w wiekszosci nieoplacalne
    5. to wszystko zalezy jak byla traktowana, to jest sprzet, nie da sie jasno okreslic ile bedzie dzialac, jedni maja konsole z 2006 roku i im dzialaja a inni juz zmieniali swoje 4 razy

Wczytywanie...

Poleć forum