1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Killer Instinct - do serii wraca znany zawodnik

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pixel, Styczeń 17, 2014.

1. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Niedawno Double Helix Games wypluło świeżą łatkę do Killer Instinct. Jako darmowy wojownik wkroczył wtedy na arenę Saberwulf. Tym razem deweloperzy przedstawiają pewnego znanego już fanom serii szkieletora...

Ekipa wojowników z Killer Instinct zostanie niedługo rozszerzona o nową postać, zwaną Spinal. Szkieletor wystąpił już wcześniej w pierwszym i drugim Killer Instinct. Bohater będzie gotowy do ściągnięcia jeszcze w styczniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zakupiłem wersję ze sklepu ( za punkty z allegro msp ok 84 zł) na wszystkie postaci w tym 2 dodatkowe które właśnie mają być dostępne na początku 2014 , jest kolejna jak widać postać jeszcze nie obadałem tej postaci ,zapraszam do gry w tą gierę na xlive zagram z każdym:) może ktoś odstawi ładne akcje ja średnio na jeża , grałem z innymi ze świata jeden taki Gringo coś tam skopał mi ass 40 razy z rzędu a wykończenie walki na 84 hit ale też mu pokazałem jak to się gra jako beginner - szacun, słyszałem z głośnika gadał coś hoohhoł jechałem z kombo akurat , to był 2gi dzień jak miałem xone i killer instinct

proszę o zapki na ustawkę

gram Jago czasem jako Glacius (trudniejszy w opanowaniu ale mega efektowny numero uno dla mnie jak ktoś go ogarnia)

co sądzicie o grze ?

Wczytywanie...

Poleć forum