1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Killer Instinct plus frustracja równa się więzienie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie warto przedwcześnie opuszczać rozgrywki w Killer Instinct. Chyba, że lubisz suchego schabowego i inne więzienne atrakcje.

Uciekinierzy w grach byli, są i będą. Nie oznacza to wcale, że nie można wypowiedzieć im wojny. Walczy z nimi Bohemia Interactive (patrz: DayZ), a teraz do walki stanęło też Double Helix - twórcy Killer Instinct. Rich Bantegui, menadżer ds. społeczności w DH, poinformował właśnie o dość niecodzinnym systemie, który już niedługo zostanie wszczepiony do gry.

W praktyce wygląda to tak, że jeśli gracz opuści zbyt wiele pojedynków w Killer Instinct przed roztrzygnięciem (15% ze wszystkich walk), to trafi do więzienia. Przynajmniej tego wirtualnego. Tam będzie miał mnóstwo czasu, aby przemyśleć swoje winy - na wstępie trzeba odsiedzieć dobę, a z każdymi kolejnymi przewinieniami czas odsiadki zostaje wydłużony.

Będąc w zamknięciu wciąż można uczestniczyć w rozgrywkach, ale tylko z tymi, którzy wyznają podobną filozofię i mają równie mało cierpliwości. Innymi słowy, z innymi uciekinierami. Tuż po wyjściu na wolność wciąż trzeba na siebie uważać. Jeżeli w krótkim czasie znowu zdarzy ci się uciec, to możesz być pewien, że klawisze się o Ciebie upomną. Genialne!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    W sumie pochawalam. Score powinien się liczyć.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co za głupota.

Powinno być takie coś:

Opuszczasz grę -> Przeciwnik automatycznie wygrywa. I przeciwnik nie jest stratny, a tobie idzie po statystykach.

I po kłopocie.

A nie znów cuda niewidy zmyślać..

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja jestem za podobnym rozwiązaniem w takich grach jak BF, CoD czy Halo. Za wyjście w trakcie meczu - Kara np. -3000 exp (Tak jak było w GoW2 na Rankedach).

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tylko ze czasem to że wyjdziesz z gry nie jest z twojej winy mnie np. często zdarza się ze internet się rozłączy i wywala z gry, zabraknie prądu ale to rzadkość albo znajomi wołają mnie na inną grę to wtedy wychodzę, jak dla mnie głupota

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    1. W GoW2 było takie coś, że jak Ci wywaliło neta, to gra jakby to wykrywała i nie odejmowała Ci wtedy expa (Pamiętam, że niektórzy lamerzy jak im nie szło na multi, to chamsko odpinali od konsoli neta i się cieszyli)
    2. A to znajomi są tak niecierpliwi, że nie mogą poczekać aż dokończysz mecz? Ja zawsze tak robię, że najpierw kończę, a potem zmieniam grę.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dlatego bedziesz siedział w pudle. Kog9 to obchodzi ze masz problemy czy inne..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum