1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Killer Instinct

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    świetny mix mortal kombat z street fighter, jednak mało postaci i aren,niezły poziom graficzny, efekty specjalne cienie,smugi,slowmotion,fastmotion w połączeniu z lawiną iskier i rozbłysków ,cząsteczki kruszącego się lodu ,dynamiczność+efektowne wykończenia ;choć od dawien dawna jestem z tekkenem to ten tytuł mnie zachęcił do kupna xone, powiew czegoś nowego i jatka na xlive ,hardcorowe akcje liczone w dziesiątkach a nawet setkach combo
    http://www.youtube.com/watch?v=lMzbcrI2g4k
    http://www.youtube.com/watch?v=0F2hprUzBFw
    http://www.youtube.com/watch?v=jP7OBT_pnAY

4. kubuspu3hatek

kubuspu3hatek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Aż dziwne że w temacie tej gry nie na żadnych postów. Sam znudzony i poirytowany Far Cry'iem 4 odpaliłem KI i od dwóch dni gram tylko w to.
    Jest ktoś na forum kto pogrywa czasem i ma dobrze rozpracowane sterowanie i mógłby wytłumaczyć jak łamać comba przeciwników?

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Niestety ale nie lubię takich arcadowych bijatyk i imo nie ma startu do mk.

6. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest do pobrania z Games with Gold, pobrałem odpaliłem i właściwie odczucia mam mieszane. Fajnie wygląda, dużo wodotrysków, dynamiczne, bardzo szybkie. Jak było wyżej wspomniane- dużo rozbłysków, cieni, dymu i tak dalej i tak dalej. Ogólnie, mówię tu o single player, jak od początku zaczniemy wciskać na padzie guziki nawet w przypadkowej kolejności i będziemy bardzo blisko oponenta to wpada combos za combosem. Taka nawalanka w rozbłyskującej oprawie graficznej. No ale XO mam od grudnia, jest to moja pierwsza konsola, więc mogę się nie znać, no właściwie to nie znam się ;-). Ale też jestem zdania, że MK X jest dużo lepszą grą.

7. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak kolega wyzej , pobralem tylko poniewaz bylo w GwG , przez pierwsze 10 dni myslalem ze to jest to co mnei kreci fajne combosy wchodza jak szlone po 60 % i wiecej wszystko super , do momentu wejscia do zlotej ligi gdzie przychodzi mierzyc sie z "nolifami" ktorzy w zaden sposob nie pozwalaja na jakakolwiek swobode gry . meczylem sie strasznie az pad polecial w meble ;D tak wiec jak ktos ma mocne nerwy i gibkie palce ktore sa niezbedne do gry i nie denerwuje go jak jakis nolife kladzie 2 combosami ktorych w magiczny sposob nie da sie przerwac ( wiem ze sie da ale czasem przez cala walke nie udaje sie ani razu ) to polecam . w Przeciwnym razie skonczy sie jak w moim przypadku ( co do przypadku to combosy tez wpadaja czesto(bardzo czesto) przypadkowo , ktos kto uwaza inaczej niech wylaczy pomoc przy combosach )

ps. Balans postaci tez kuleje ;) to moje odczucie po 20 porazkach vs Riptor

Shoota lubi to.
  8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    mi ta gra w ogóle nie podeszła... te walki są strasznie sztuczne :/ A szkoda bo jako zagorzały i wieloletni fan tekkena myślałem że choć trochę mi KI podejdzie ale niestety... po kilkunastu walkach odinstalowałem grę...

9. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Taka, prawda, na prawde slaba gra, nie dziwi ze w necie mozna plyte kupic juz za 16-18 zl

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja swój nowy egzemplarz kupiłem wiele miesięcy temu za 22zł w komputroniku przez www z odebraniem w salonie, sprzedawca pamiętam zrobił wielkie oczy bo jak to nowa gra na XO za takie grosze ale mu wytłumaczyłem że to kastrat...

Gdy dali to w Gold to się ucieszyłem bo myślałem że będzie drugi sezon (przynajmniej nazwa ULTIMATE na to wskazywała) ale nie, wuj wie co to dlc ultimate zmienia bo nie widzę żadnej różnicy.

Gra jest odpychająca a na wyższych trybach trudności jak przeciwnik (CPU) wpadnie w kombosy to rozmiecie naszą postać za jednym podejściem. Nawet mój kolega który przychodził do mnie i potrafił godzinami grać w tekken tag tournament 2 tutaj po godzinie dostawania w pierdziel powiedział że już nie chcę w to grać.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gierka taka sobie. Tylko przy przerywaniu combosów można osiwieć. Czasami jak inny gracz online zarzuci combosem to przerwanie go graniczy z cudem..
    Ogólnie to czasami, aż dziw jak taki combo może tak mało zabierać HP.
    Czasami jest tak, że nie wiadomo co się dzieje na ekranie i kto obrywa od kogo :D.

Gierka na rozluźnienie się nawet w porządku. Ale żeby to był przeciwnik do MK X to zdecydowanie NIE.
    Troszkę pograłem i wszystko zależy na kogo się trafi Online. Jak na jakiś wymiataczy to można stracić cierpliwość :).

Największe kłopoty (przeważnie) mam z Saberwulf :D

12. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wywaliłem to po dwóch dniach. Szkoda mi miejsca na dysku. Na początku spoko, fajne szybkie nawalanki, ale po 2 dniach robi się to przykre. Non stop to samo. Combosy wchodzą jeśli uda się przerwać ich tworzenie innemu graczowi. A jak już inni wspomnieli często gęsto się nie udaje i nikt nie wie dlaczego. Jak dla mnie strata czasu.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

13. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Odczucia generalnie mam słabe, pamiętam tą grę jeszcze za czasów SNESa i wówczas robiła wrażenie (grafika, nowatorski styl itp.) jednak na dzień dzisiejszy to wg mnie słaba pozycja, nie ma tego czegoś co by mnie w niej na dłużej zatrzymało. MK X to dla samego szacunku bym nie porównywał bo Mercedesa z Maluchem porównywanie jest nie na miejscu :) Ogólnie pozycja jak za darmoche (GWG) spoko, można od czasu do czasu na odmóżdżenie włączyć ale nic poza tym.

14. Hatless

Hatless Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej podchodzi pod średnią niż pod dobrą

15. Toolfeed

Toolfeed Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie fajna, myślę że jak miałbym ją kupić to jednak bym nie kupił, ale jak dostałem z GwG to gram czasami. Dobra gra na odstresowanie, albo wyżycie się, można po prostu trochę ponaparzać w przyciski :D

Wczytywanie...

Poleć forum