1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Killer is Dead, Fifa 14.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Samuraiser, Październik 29, 2013.

1. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Czy jest jakakolwiek osoba, ktora wypalila jakis z tych tyt. Zwykla nagrywarka albo z Payloadem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fify 14 na pewno nie wypalisz zwykłą, kiler is dead powinnen iść bez pay tools. Sprzedaj tego ihasa i kup se rewizje b.

4. Samuraiser

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Killer tez ma Civ'a. Jak dawniej nagralem to wywalalo mi przy payload błąd przy wczytywaniu gry a CloneCd po 2 misji.

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na rev b śmiga bezproblemu, wina będzie twojej nagrywarki lub tego daremnego paytools. Na twoi miejscu se dał spokój lub nagrał u kogoś na rev b.

6. Samuraiser

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ta ten post byl bezsensowny i nic nie wnosi do tematu. Nie jestem glupi i wiem, ze B wypale na 100%, lecz go niemam i niekupie dlatego pytam o Payload...

Wczytywanie...

Poleć forum