Killzone 2

Dimitri

Użytkownik
Użytkownik
Co wy o tym sądzicie prawda czy fake YouTube - Killzone 2 for Xbox 360? (and pc) ja bym się cieszył w sumie teken na x360 będzie
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze. Sony nie wypuści swojego flagowego projektu na inne platformy. To tak samo jakby GoW trafił na pleja....
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
sony wykupiło całe studio które wypuściło Killzone tylko i wyłącznie po to aby nie pojawił się na inne platformy. Taki prawdziwy exclusive można powiedzieć
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
albo fake albo sie jakis magazyn po prostu pomyli
killzone to exclusiv i tyle
 

kmiler99999

Użytkownik
Użytkownik
wiadomo że nie będzie tej gry na xboxa, a szkoda chęcią zagrałbym ( jak chyba każdy)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niema i nie będzie na X360, pomyłka gazety lub fake. EOT
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Eh niestety :( Chociaz gearsy wychodza na ps3 >.> microsoft'a chyba porabalo ale gdy u nas wyjdzie GoW3 , na ps3 wyjdzie GoW1. to juz potwierdzone.(wybaczcie za brak ortografii ale na tym systemie nie ma polskich znakow.)
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
clammy62 proszę nie pisz bzdur! Gdzie oficjalnie zapowiedziano GoW 1 dla ps3 ?

NIKT, powtarzam NIKT tego nie zapowiedział i prawdopodobnie nie zapowie.

A co do Killzone 2 to również jestem w 101% pewien, że nie wyjdzie na x'a. Sony wpakowało w ten tytuł tonę kasy, poza tym Guerilla to wewnętrzne studio Sony.
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gears Of War - wydawca Microsoft
Killzone - wydawca Sony
Chyba wszystko jasne i oczywste... A demko Killzone 2 będzie dostępne PSN już jutro:)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
ja tam nie chce killzone ale God of War 3 to by mógł na X-klocka wyjść;)) ale to też nie możliwe
 

Do góry Bottom